LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: XR - BMW E30 M20 Cabriolet
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mod kullanan birisi değilim ancak bu çok tatlı durmuş plaka değişse bu modu yaparım Smile
Aklınızdaki plakayı bana belirtirseniz dds olarak hazırlayıp atabilirim. Smile
kardes bana 35 Yan 06 olurmu bide ortadaki camı kaldırabilirsen cok memnun olurum kardesim Wink
Öncelikle foruma yama indirip kaçmak için üye olmadıysanız lütfen kendinizi tanıtın. Aksi taktirde isteğiniz gerçekleşmeyecektir.
Ayrıca; doğrusu sineklik olan cam dediğiniz parça içinse maalesef bir şey yapamam, bunun için vob. dosyasını açmak gerekir.
eline sağlık çok güzel olmuş dds'leri çok kaliteli peki onlide çalıyormu öğrnebilirmiyim ? şimdiden tşk
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim; lakin aracın yapımcısı ben değilim. Yapımcı arkadaşın hakkını yemek istemem.
ındireceğiniz rarda aracın yapımcının yayınladığı haline ulaşacaksınız, fotoğraflar benim dds ve vob oynamalarım olan haline ait.
Lafı daha fazla uzatmadan sorunuzun cevabına gelecek olursak; evet, yama demo ve lisanslı olarak online oynamaya müsaittir.
Nizzy hakkını helal et çünkü dds leriyle oynarım haberin olsun
Varsa helal olsun tabi ama dediğim gibi aracın yapımcısı ben değilim. Smile