LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Yanlış Anlaşılmadan Dolayı Param Gitti
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ceaser02 kullanıcı adlı şahsına aktardığım para 250.000TL sebebi attığım zaman bakım servisi aktif olacaktı bakım servisini almak için atmıştım.
Daha sonrasında 190.000TL daha aktardım bunun sebebi ise çok saçma gelebilir ama bende para olunca harcıyasım geliyor Big Grin bu yüzden aktardım
Daha sonrasında attığım parayı bana geri aktardı.Bunun da sebebi ise bakım servisi deaktive olmuştu ve benim paraya ihtiyacım vardı bu yüden bana 440.000TL olarak geri aktarmıştı.

İlk Aktarma:Furkan55259.--Ceaser02 250.000TL
İkinci Aktarma:Furkan55259.--Ceaser02 190.000TL
Son Aktarma:Ceaser02--Furkan55259. 440.000TL

Paramın geri atılmasını ve gereğinin yapılmasını arz ederim.
Sunucularımızın güncellenmiş olan kuralları sebebi ile bug yapan oyuncu sınırsız olarak lfsturkey.net sunucularından uzaklaştırılır. Kullanıcıyla ticaret yapan kişilerin sorumluluğu kendiliğindedir ve lfsturkey.net sunucuları kendi isteğiniz ile yaptığınız şeylerin ödemesini cebinden yapmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler. İyi oyunlar...
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp