LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Ban İtiraz
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kullanıcı Adı: o.temek
Nick:MyTürk•Ganyotçu
Olayın Zaman ve Tarihi:6.1.2019 20:09:57
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:Ben yeni araba almış,sanayiye gidiyordum. Arabanın ayarında ''ters kamber'' varmış. Ayarım eski olduğu için fark etmemiştim. Pist ise oval idi. Ben sağa doğru dönerken tabiri caiz ise arabanın ***ü attı. Ben arabayı toparlamaya çalışırken ters şeride girdim ve bir kullanıcıya girdim. Hazır mesajlarda F1 de bulunan ''ÖZÜR DİLERİM BENİM HATAM'' yazısına bastım diye yanlışlıkla F2 deki ''AYNANA BAK AYNANA'' mesajını gönderdim. Ben olayı izah etmeye çalışırken Aykut admin ''Sen ölmeyi ... mı sandın'' gibisinden bir şey yazdı(... kısmına ne yazdığını hatırlamıyorum).15 Gün boşu boşuna ban yedim. Olayı Emirhan PALA abiye açıkladım. Hasta olduğunu ve bu siteye yazmamı,yazmam halinde açılabileceğini söyledi.[Resim: XM4Mr7.png][Resim: qdBdO5.png]
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp