LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: LFSTurkey Cruise InSim Yükseltme Bilgileri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
2.6.8-2 New Sock[BETA] Ara geçiş:
Log Adı: Yetkili sevindiren paket
1.Sistem performans iyileştirmeleri
2.Yeni moderatör paneli ve ekstra detaylı özellikler.

Görseller: ( Resimler en kötü ekrana göre çekilmiştir 1024 genişlik yerine 961px genişlik kullanılmıştır. Büyük boyutlu ekranlarda daha kaliteli durmaktadır.)
[Resim: b41o2U.png]
[Resim: 06wYcV.jpg]
[Resim: TRke2n.jpg]
[Resim: 9NYvKx.jpg]
[Resim: jUFkbj.jpg]
2.6.8-3 New Sock[BETA] Ara geçiş:
1.Laglı sürüyorsun yazısı yeri değiştirildi. Event bölümü ile çalışır hale getirildi.
2.Gold dedektörü şikayeti üstüne Şase altındaki reklam butonunun üstüne tanımlandı.
3.Mod paneli hataları giderildi.
4.Çakışmalar fixlendi.
5.Alt alta yazılan sebeplerin flood yapmasından ötürü sebepler yan yana virgül ile ayrılarak yazıldı. (Sığmayan sebepler için bir alt satıra geçip yazdırma özelliği eklendi.)
6.Üst yetkililer için yapılan para, nakit, banka parası, mesafe gönderimleri offline panelinde canlı hale getirildi. (kesildiğinde ekranda aynı sabit kalmıyor artık kesilen ücret ekranda canlı yazıyor. Aynı şekilde ceza kesildiğinde vs vs göstermektedir.)
7.Offline ve Online ikiside canlı hale getirildi.
8.Büyük, Küçük, Türkçe ve ingilizce kelimeler ile hata olmaması için yazılan kullanıcı adına göre algılama eklendi sistem otomatik olarak ekrana kullanıcı adındaki tr,en karakterler yanlış yazılsa bile algılayıp getiriyor.
9.Yeni ve akıllı algılayıcı çakalları sezip işlem yapan asistan eklendi.
10.Örn: bankada 1m para var araç silerken veya ömrünü tüketirken veya farklı bir şeyden kendini iflas ettirip sistemin o parayı kesmemesini engelletmeye çalışan kişileri otomatik algılayıp Ona göre o kişiye işlem yapacaktır. Asistanların fazla detayını vermek istemiyorum. Gördüğüm diğer şeyleride bu tür engelleteceğim.
11.Kesilen para cezalarında sistem geliştirildi. Kişinin cüzdanındaki para yetersiz gelirse bankadan kesinti yapmaktadır. Aynı şekilde bankadaki parasıda yetersiz gelirse üste kalan parayı cüzdan ve bankadaki parayı yarı yarıya bölerek hesaba yansıtıyor.
12.Banı atan kişi attığı bandan sorumludur ve o kişi dışındaki moderatörler o banı açamaz. Baş admin hariç
13.Tehlikeli sürüş özelliği eklendi. Hızlı çarpışma ve iç içe girme durumunda araç kontrolü tamamen kontrolden çıktığında çalışır. Ovaldeki gtr-uf1 kazalarında genellikle hafif olanı tehlikeli sürüşten spece atar. Aynı şekilde Diğer çarpışmalarda dahil
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6