LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Eline Sağlık.
Pala Smile
Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
20 saniye aralıklarla bu çıkıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çıkan Şey:Yanlış komut. !yardim yazıp komutlara bakabilirsin!
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar
indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.

Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.
(25-01-2019, Saat: 14:34)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.

Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.

saolun sorun googledeymiş.
(25-01-2019, Saat: 13:56)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım

Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar

Rica ederim.Kolay Gelsin  Smile
Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?
(25-01-2019, Saat: 21:50)bnym97 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?

Pist bilgileri alınamadı hatasının launcher ile alakası yok fakat almış olduğunuz hatayı http://www.lfsturkey.net/konu-live-for-s...umler.html buradaki linkteki dosyaları indirip 1-1 uygulayıp çözebilirsiniz.
Sayfalar: 1 2