LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: ADMİN BATUHAN SEBEPSİZ BAN !!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kullanıcı Adı:Mehmetgulec
Oyun Adı:NGUxJAPON

Admin Batuhan Kalaycının 5 günlük banımın tamamen haksız ve adaletsiz olduğunu düşünüyorum ayrıca mpr de göreceğiniz üzere arkadaşları oyunda küfür ederken uyarı veya ceza vermiyor fakat ben lan bile dememişken yaw dediğim içi bana 5 gün ban atıyor.
Paralı moderatörden anca bu beklenirdi zaten diğer moderatörlerin yeteri kadar hak ve adalet çerçevesinde ban attığını düşünüyorum fakat bunu admin Batuhan Kalaycı için söyleyemeyeceğim attığım mpr de olay aralıkları 03:48:00 ve 04:00:00 arasındadır chatin incelenmesini ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum.Herkese iyi oyunlar

MPR link:http://s2.dosya.tc/server6/biqp9h/mprr.rar.html 
Merhaba,

Olayı en başından arkadaşın ban yemesine kadar özellikle belirtmek istiyorum '' çok üzülerek '' izledim. Olayın içerisinde arkadaşın ban yemesinden ziyade dışardan yapılan etkilerin ve konuyla alakası olmamasına rağmen olaya dahil olan arkadaşları teker teker gözlemledim. Admin ile bi oyuncu arasında geçen aslında çok basit bir muhabbeti dışardan karışan oyuncuların, o an ki admini ve yetkisini arkalarına alarak nerelere kadar getirdiğini gördüm. Aslında basit bi uyarı ile kapanabilecek olan bir konunun buralara kadar getirilmesinde aracı olan diğer arkadaşlarada ceza vermeye karar verdim. Olayın kahramanları haricinde dışardan karışan oyuncularında yaptığı kural ihlallerini göz önünde bulundurdum ve cezaların şu şekilde verilmesine karar verdim:

Adminin uyarısına cevap vermeyerek doğru bir hareket yapan ve belkide konuyu orada kapatacak olan oyuncuya, '' Oo nasıl r yaptı, full hd ban keyfi, r yapmanın taktikleri kanalımda, yemedi '' vb. yazılar yazarak kışkırtan, aşağıda isimleri bulunan oyunculara 1 gün ceza verilmiştir.

- bmw4545
- Hastakurt159

Pitin içerisinde garip bir ayar ile ön kaldırarak insanların üzerinden atlayan ve bunu yaklaşık 10 dakika boyunca sürekli tekrarlayarak pitteki oyun akışını bozmaktan, chatte ortayada olsa herhangi bir şahısa veya cisime edilmemişte olsa ettiği ağır küfürden dolayı, ettiği küfür karşısında bir oyuncunun '' chatte sövme rahatsız oluyorum '' yazmasına karşın sanane diye cevap vermekten, Admin ile bir münakaşa içerisinde olan oyuncuya dışardan konuya karışmaması gerekirken '' Japon olman çinli olduğun gerçeğini değiştirmez '' vb. yazılar yazmaktan, yine Admin ile münakaşa içerisinde olan bir oyuncunun adminin uyarılarını dikkate alarak chate yazı yazmamasını fırsata çevirip '' r yaptı '' tarzı yazılar yazmasından aşağıda ismi bulunan oyuncuya 7 Gün ceza verilmişir.

- ErenOzen.

Konuyla alakası olmamasına rağmen Admin ile bir oyuncu münakaşa halindeyken dışarıdan konuya dahil olarak Admin ile münakaşaya girmekten ve çeşitli tartışma yaratmaktan aşağıda ismi bulunan oyuncuya 1 gün ceza verilmiştir.

- batuhanbaba5067

Ne olursa olsun şartlar ve koşullar kesinlikle önemli değil sunucuda haklı olduğunu düşündüğü bi konuda kendini Admin'e karşı savunduktan sonra konuyu kapatmayıp uzun süreler devam ettirmesine karşılık aşağıda ismi bulunan oyuncunun banı iptal edilmeyecektir. Fakat konunun devamında herhangi bir küfür/hakaret/ağır itham girişiminde bulunmadığından cezası 2 güne indirilecektir.

- mehmetgulec

Sunucumuzda bir daha böyle üzücü olayların yaşanmamasını dileyerek, o an gerçekleşen herhangi bir tartışmayı körüklemek yerine sakinleşmesini sağlamanızı isteyerek konuyu kilitliyorum.