LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Oval Layoutu Hakkında
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Basit bir oylama;
Oval pistteki layouttta otobanda köprü mü kullanılmaya devam edilmeli yoksa kavşak mı?

Beyler Ankette Oy Kullanmayı Unutmayın! Yorumlar Değil Oy Sayısı Dikkate Alınacak
Göbek
göbek Tabiki Terchimiz Smile
Köprülü sistem tam cruise keyfi veriyor. Oyum köprülü sistemeSmile
Göbek güncellendiği için oyum göbeğe ve göbeğe oy vermenizi tavsiye ederim buram buram emek ve güzellik kokuyor.
Şahsen cruise sunucuda olması gereken detaylardan birisi kavşaktır.Sonuç olarak lfsde cisim ve insim gibi detaylar ile oyunculara reel hayattaki gibi bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz.Haritada kavşak olması ayrıcalıktır diye düşünüyorum.Köprüyü seven arkadaşların fikrine saygı duyuyorum fakat üzerlerindeki üşengeçlikten kurtulmaları gerekiyor Smile
iyi forumlar
(19-02-2019, Saat: 04:34)Enişte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şahsen cruise sunucuda olması gereken detaylardan birisi kavşaktır.Sonuç olarak lfsde cisim ve insim gibi detaylar ile oyunculara reel hayattaki gibi bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz.Haritada kavşak olması ayrıcalıktır diye düşünüyorum.Köprüyü seven arkadaşların fikrine saygı duyuyorum fakat üzerlerindeki üşengeçlikten kurtulmaları gerekiyor Smile
iyi forumlar

Kavşak tabiki olmalı fakat böyle değil. Ortada hız sınırı 160 km/h olan bir otobanda önümüze gelen duvar gibi bir kavşak var. Bu üşengeçlik değil. Ayrıca bu kavşak oradaki kaza sayısınıda arttırmış durumda. Kavşak mutlaka olacak diyosanızda otobanda seyir eden aracın sürüşünü bozmayacak şekilde yapılmalı.
(19-02-2019, Saat: 16:07)Mustafa3509 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-02-2019, Saat: 04:34)Enişte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şahsen cruise sunucuda olması gereken detaylardan birisi kavşaktır.Sonuç olarak lfsde cisim ve insim gibi detaylar ile oyunculara reel hayattaki gibi bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz.Haritada kavşak olması ayrıcalıktır diye düşünüyorum.Köprüyü seven arkadaşların fikrine saygı duyuyorum fakat üzerlerindeki üşengeçlikten kurtulmaları gerekiyor Smile
iyi forumlar

Kavşak tabiki olmalı fakat böyle değil. Ortada hız sınırı 160 km/h olan bir otobanda önümüze gelen duvar gibi bir kavşak var. Bu üşengeçlik değil. Ayrıca bu kavşak oradaki kaza sayısınıda arttırmış durumda. Kavşak mutlaka olacak diyosanızda otobanda seyir eden aracın sürüşünü bozmayacak şekilde yapılmalı.

Kaza yapanların yavaş yavaş alıştığını gözlemledim.Yolun o kısmında kavşak olduğunu benimsedikten sonra bir problem olacağını düşünmüyorum.Kavşağı otobanda ilerleyen sürücüleri etkilemeyecek bir şekilde yaparsak işlevi kalmayacağı düşüncesindeyim.
Layout konusunda önerilere açığız 
iyi forumlar