LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: HESAP HATASI 2
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Lojistik profilinizde basmış olduğunuz artıların geçmeme ihtimalinide göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sistemden baktığımda paranın hatasız bir şekilde geçtiğini görüyorum komut hataları loglarına baktığımda gönder komutundan o saat ve dakikaya göre bir hatanın olmadığı görünmektedir.
abi para hesabıma geldi zaten onu biliyorum ama pingden dolayı atıldım tekrar geldim ondan sonra yoktu
(28-06-2019, Saat: 11:42)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lojistik profilinizde basmış olduğunuz artıların geçmeme ihtimalinide göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sistemden baktığımda paranın hatasız bir şekilde geçtiğini görüyorum komut hataları loglarına baktığımda gönder komutundan o saat ve dakikaya göre bir hatanın olmadığı görünmektedir.
abi para hesabıma geldi zaten onu biliyorum ama pingden dolayı atıldım tekrar geldim ondan sonra yoktu
bi kaç arkadaşa da sordum onlarda da böyle sistem açıklarında para kaybetmişler ama bu kadar yüksek mebla değil
Yani bi sistem açığıdır paramın telefi edilmesini istiyorum
(28-06-2019, Saat: 13:52)crazy4646 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-06-2019, Saat: 11:42)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lojistik profilinizde basmış olduğunuz artıların geçmeme ihtimalinide göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sistemden baktığımda paranın hatasız bir şekilde geçtiğini görüyorum komut hataları loglarına baktığımda gönder komutundan o saat ve dakikaya göre bir hatanın olmadığı görünmektedir.
bi kaç arkadaşa da sordum onlarda da böyle sistem açıklarında para kaybetmişler ama bu kadar yüksek mebla değil
Yani bi sistem açığıdır paramın telefi edilmesini istiyorum

Evet bu açık sunucularımızın ilk açıldığı zamanlarda oluyordu daha sonrasında fixlendi. Uzun bir süre böyle bir şikayet almadık taki sen şuan yazana kadar. Sistemden baktığımdada her hangi bir problem göremedim. Bu konuyu burada donduruyorum. Müsait olduğum bir zamanda çıktığınız ve girdiğiniz tarihler arasına bakıcam daha sonrasında buradan cevaplıyıcam.
TAMAM BEKLİYORUM
İşlemler tamamlanmış olup bankanıza tanımlanmıştır. İyi oyunlar...