LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: sınırsız banladılar 999 yardım istiyorum lütfen
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merebalar ilk önce benim adım (( Aliefe Sahin )) ben rahatsızlık verdigim süreci ban yedim özür diliyorum herkezden kime ne rahatsızlık verdiysem

kusuruma bakmayın yaşım 13 affedebilirmisiz. lütfen sizin sw nizde oynamak istiyorum sw niz çok güzel. lütfen açabilirmisniz. saygılarımla Emirhan PALA abi 

özür dilerim bu saygısızlıgı sana yaptıgım için gerçekten özür dilerim banımı açabilirmisiniz birdaha olmuyacak Yemin Ediyorumki.

k.a : sami06

oyundaki adım : kralxadam1
sami06 EfsaneTosun 999
Kullanıcıların hesabına giriş yapıp sunucudaki oyuncuları rahatsız etmek! ban sebebi gördüldüğü üzere affedilecek bir suç değil fakat kararı @EmirhanPALA ya bırakıyorum.
abi valla özür dilerim benim salaklıgım ben neden öyle bişey yaptımki abi valla özür dilerim affedin beni lütfen. 1 yanlısımda banlayın Yemin Ediyorumki 

birdaaha yapmıyacağım ****** üstüne yemin ederimki yapmıyacağım. Sad Sad Sad Sad
(10-07-2019, Saat: 20:43)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sami06 EfsaneTosun 999
Kullanıcıların hesabına giriş yapıp sunucudaki oyuncuları rahatsız etmek! ban sebebi gördüldüğü üzere affedilecek bir suç değil fakat kararı @EmirhanPALA ya bırakıyorum.

Bir sefere mahsus hatanı anladığın için banını affediyorum. Tekrarı durumunda bu ban kalıcı olarak duracaktır. Ban kaldırılmıştır!