LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Polis İle Kasıtlı Uğraşma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi

Nick: [F20A] DOCH

Mpr : https://s2.dosya.tc/server10/tz8r1o/DOCH...A.mpr.html

Açıklama : Sadece bu mprde değil sabahtan beri şahıs beni takip edip sürekli önüme filan kırarak uğraşıyor şahısa ikaz verdiğim halde devam etti . Polislerin bir oyuncak olmadığı anlaması için bu arkadaşa uzun bi tatil istiyorum. Saygılar 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sofbenci

Nick: NGU×OPC

Not: 1.56.00
Burasi rp bir server ve ben polisin önünde drift atarak suç işlemiş oluyorum burda polisin görevi beni kovalamak uğraşırsam beni kovalayıp cezamı kesebilirsin senin görevin bu. Görevini yerine getirmeyeceksen yapmayabilirsin..
Polis isen kural ihlali yapan kim olursa olsun kovalamak zorundasın. bu konuda bişey göremedim.
İhlal ayrı birşey ps bile yaparken gelip uğraşmak ayrı birşey ve biz önceden bu hareketleri yaptığımızda sürekli ban yerdik polis ile uğraştığımız için şimdi noldu anayasa mı değişti acaba ? Artık bir suçu yokmu polis ile kasıtlı uğraşmanın.
Şunu unutmayın polisler oyuncak değil !
Bu tür şeyler yasak değil fakat abartılmadığı sürece,rahatsız etmek yasak,bu tür olaylar devam ederse bir çaresine bakarız.