LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Bilerek polise vurmak(uyarı yapılmıştı)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: I.Erkin
Nick: JUN•İbrahim!

MPR: https://s2.dosya.tc/server10/dwxv6s/_3I....-.mpr.html
Olay zamanı:1:38:25.92
Açıklama: bilerek polise vurdu ve yalan söyledi + daha önceden uyarı verilmişti lütfen gereği yapılsın

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: RecBaynes22
Nick: [POLIS] DoğukanE
Olay Tamamen Carpıtılarak Anlatılmıştır Yetkili Arkadaşlar 1.28.55 saniyeden izlersenız ben Drıft yaparak ıhlal yapıyorum sonra Sözde Polis Dogukan benı kovalamaya başladıgında aracımı hemen yolun sagına cekerek cezai işlem yapmasını beklıyorum fakat Polis Dogukan işlem yapmayıp vakit gecirme ve benı sorguya cekmeye calışmaktadır ve kendiside oyuncunun hür iradesini kısıtlamaktadır . Neden cezai işlem yapmıyorsun dedigimde (1.28.55 den itibaren izlerseniz ) ne zaman istersem keserim gibi cumleyle karsı karsıya kaldım ilk once gelıp yanıma durduktan sonra otomatık yakalamasın dıye benden uzaga aracını park etti ve ben ona ragmen aracımı polis aracının yanına cektım ve hala bı işlem uygulanmadı bı muhmet beni yolamıstır en sonunda yetkili birinin gelmesi ile ceza kesmek zorunda kalmıstır. / 1.38.25 saniyesinde ise araclar için ayrılmış tamir bölümünde tekrar drift yaptıgım için benı kovalamaya basladı bu sefer kacmak ıstedım karsılıklı kurtulmak için kovalanmaca esnasında uygulanacak bir kac ıhlal yani temas saglanmıstır Polis dogukan temasdan sonra benı bıraktıgı ıcın hemen aracımı kenara cekıp yetkılı arkadasla konusmaya basladık bu anlattıklarımı mpr yı ızleyerek de gorebılırsınız iyi yorumlar

KULLANICI ADIM : I.Erkin
Nick : JUN•İbrahim!
Tartışma olmaması adına konuyu kilitliyorum akşam işten döndüğümde ilgileniceğim.