LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Criuse Sunucusu İstek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.
Konu kullanıcıların isteğine açılmıştır. Tekrar böyle birşey isteniliyorsa konuyu takipteyim.
%10 İnsiyatif geri gelmeli.
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.

+1 KATILIYORM BİRAZ HAKSIZLIK OLUYOR GİBİ .
%10 İnsiyatifi rica ediyoruz.. Hayırlı Günler Smile
Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz
Bilmeyenler için bir yararım bulunmuştur umarım
Ancak bende %10 İnsiyatifi rica ediyorum Smile
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz

Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
(26-01-2018, Saat: 23:35)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)

Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
Alışmak gerekiyor işte ilk başlarda oluyor öyle sonradan sıkıntı yaşamıyosun
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.

+1 Katılıyorum
KATILIYORUM ARKADASA+9
Sayfalar: 1 2