LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Vpn ile servere giriş
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
#edit
Güzel bir anlatım olmuş eline sağlık başarılar.
Konuyu sabitledim.
Ellerinize sağlık
GÜNCEL!
BU VE HİÇBİR VPN UYGULAMASI AÇILMIYOR KURULUM SONRASI "PROGRAM KAPATILDI" UYARISI ALIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR??
(13-12-2019, Saat: 22:37)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]BU VE HİÇBİR VPN UYGULAMASI AÇILMIYOR KURULUM SONRASI "PROGRAM KAPATILDI" UYARISI ALIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR??
Virüs programlarını kapatıp deneyin.
(14-12-2019, Saat: 04:55)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-12-2019, Saat: 22:37)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]BU VE HİÇBİR VPN UYGULAMASI AÇILMIYOR KURULUM SONRASI "PROGRAM KAPATILDI" UYARISI ALIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR??
Virüs programlarını kapatıp deneyin.
virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
(14-12-2019, Saat: 15:57)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-12-2019, Saat: 04:55)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Virüs programlarını kapatıp deneyin.
virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
(14-12-2019, Saat: 16:20)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-12-2019, Saat: 15:57)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]virüs programı kullanmıyorum baktığım sitelerde BTK engelledi falan diyor sadece beni mi engelliyor bu btk?
btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
windows güvenlik duvarını kaldırdım olmadı 
dns değiştirdim olmadı
başka vpn denedim olmadı 
dep i değiştirdim olmadı hata acaba bende mi teamviewer ile yapacak arkadaş var mı?(TeamVieweri daha indirmedim yapacak arkadaşın söylediği sürümü indireceğim)
(14-12-2019, Saat: 16:36)kraliyet20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-12-2019, Saat: 16:20)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]btk=bilgi teknolojileri iletişim kurumu dur. Bu kurumun engelledigini söylüyor sanırım. Ben ve kullanan arkadaşlarım böyle bir hata ile karşılaşmadık. Dns ayarlarını degiştirip denemeni öneriyorum.
windows güvenlik duvarını kaldırdım olmadı 
dns değiştirdim olmadı
başka vpn denedim olmadı 
dep i değiştirdim olmadı hata acaba bende mi teamviewer ile yapacak arkadaş var mı?(TeamVieweri daha indirmedim yapacak arkadaşın söylediği sürümü indireceğim)
Eski ıp deniyor olabilir misin ? 
Yeni ıp dc.lfsturkey.net / 88888
Sayfalar: 1 2 3