LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Selim Kışkırtma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
oyunda istediğim şekilde konuşabilirim bende savunmamı yapıyorum , oyundan bir arkadaşımdan mpr istiyorum forum için arkadaşımla konuşurken araya girip yok sen dur ben atarım gibisinden tahrik edici konuşmalarda bulunuyor ve olayın başında banlı değil miydin sorusunuda sorabilirim diye düşünüyorum rahatsız olsaydı cevap vermezdi hem ben onun ile tartışırken arkadaşı olaya dahil oluyor 2 kişi tartışırken 3 veya 4.cü kişi karışamaz saygılarımla. -SELIMDIZDAR
(29-01-2020, Saat: 01:12)sükrübaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oyunda istediğim şekilde konuşabilirim bende savunmamı yapıyorum , oyundan bir arkadaşımdan mpr istiyorum forum için arkadaşımla konuşurken araya girip yok sen dur ben atarım gibisinden tahrik edici konuşmalarda bulunuyor ve olayın başında banlı değil miydin sorusunuda sorabilirim diye düşünüyorum rahatsız olsaydı cevap vermezdi hem ben onun ile tartışırken arkadaşı olaya dahil oluyor 2 kişi tartışırken 3 veya 4.cü kişi karışamaz saygılarımla. -SELIMDIZDAR

Bak kardeşim benim burada normalde tartışmak yasak.
Ben orda senin ile değil discorddaki arkaşa yazıyodum.
O an müsait değildim ve oyundan yazmak zorunda kaldım üstüne alınman garip?
o kadar sorun yoksa konuyu silebilirsin kardeşim boş yere meşgul etmenin luzmüda yok
(29-01-2020, Saat: 01:12)sükrübaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oyunda istediğim şekilde konuşabilirim bende savunmamı yapıyorum , oyundan bir arkadaşımdan mpr istiyorum forum için arkadaşımla konuşurken araya girip yok sen dur ben atarım gibisinden tahrik edici konuşmalarda bulunuyor ve olayın başında banlı değil miydin sorusunuda sorabilirim diye düşünüyorum rahatsız olsaydı cevap vermezdi hem ben onun ile tartışırken arkadaşı olaya dahil oluyor 2 kişi tartışırken 3 veya 4.cü kişi karışamaz saygılarımla. -SELIMDIZDAR
Merhaba oyunda istediğin gibi konuşabilirsin evet ama belirli kurallar içinde insanları sinir ederek kışkırtarak değil herkes haddini bilecek sunucuda huzuru düzeni bozan herkes ceza alacak

Gerekli işlem yapılmıştır