LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: BANLANMA SAKALASMA
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herkeze ıyı gunler oval mapında GTC STARS Kardesımle kutluyla sakalısıyordum o bana vurdu bende ona vurdum pıng den dolayı Kutlu Ovalde Ters Dondu ve Kasten carpmaktan 7 gun banlandım Itıraz etmıyorum ama Canım sıkılıyor evde dısarı cıkma yasagı var baska oyunda oynamıyorum Rıca edıyorum Banımı acın Bırdaha oyle bırsey yapmayacagım Söz verıyorum Evde Oturmaktan Canım sıkılıyor Bırde hastalık cıktı Rıca edıyorum
Ne ara cikma yasağı cikti
Bılgısayar basından kalkarsanız haberlerı dınlersenız gorursunuz

Yıgıt Oyundaysan Huseyın abıyı cagırabılırmısın Buraya Rıca etsem
Dışarı çıkma yasağı falan yok olm sen ne diyon Big Grin
Ihtıyacınız Varsa cıkın dıyorlar abı Vallaha evde oturmaktan canım sıkılıyor
Şaka ise neden şikayet etti seni foruma attı da ben banladım ?
Yemin ederım sakalasıyorduk abı ben kımseye vurmam Normalde altımda bıde s90 vardı Kutlu her oyuna gırdıgınde bana satasır abı Mpr de de var Vallaha Belkı Inanmasın ama  Yemın ederım Evde oturmaktan canım sıkıldı pc var sadece lfs oynuyorum pc kaldırmıyor baska oyun canım sıkılıyor abı Söz vallaha bırdaha bırsey yapmayacam kımseye
Tamam yemin ediyon da madem şakaydı seni neden şikayet etti ben ban attım onu diyorum
Vallaha bılmıyorum abı Inanmasan kendısınede sor oyuna gırdıgınde bana satastı mpr de varsa bak ıstersen o bana dokundu bende ona Vurdum uctu Itıraz etmıyor vurduguma Ama yemın ederım bana satasıyor kendısı Kendısınede sorabılırsın eger konusuyuyorsanız
Oyuna gelsin affettim şakaydık desin banını açıyım yoksa kalır konuyu kilitliyrum