LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Kovalamada Siren UYMAMAK!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ruzgar semih
Nick: JudgeRÜZGAR

Mpr(%100 Olması gerekli): https://s4.dosya.tc/server10/72zw75/JUDG...R.rar.html

Açıklama(Detaylı): Kovalamaca sırasında. Rüzgar denilen User tarafından kovalamaca Sirenine yol vermemek ve Polis Kovalamacasına Engel Olmak ve kendını söle savunuyor Siren yok dıyor bu bızım hatamız Deil ARACIMIN Siren Çakar Herşeyi açıktı Sirenidemi duymadın Çakarıdamı Görmedin ? Hakkında İşlem Yapılmasını Arz Ediyorum. İyi Forumlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Numan.Y
Nick: [POLIS] Numan
Süreyi yazmamışsın
sirenin gözükmüyordu ve kafanıza göre chase atıyorsunuz sol şeritte yavaş gidiyorsun ben gazlıyorum bari yol verde geçeyim hiçte kovalamaya benzemiyordu amacınız sırf yolu kapatmak engellemek
9.10.00
Siren gözükmemesi olayı tamamen insimden kaynaklı. Eğer kaçan kişi önünde seyreden oyuncuların yol vermediğini görürse kornaya basması yeterli siren gözükmeye başlayacaktır. Rüzgar'ın yol vermeme olayıyla ilgili gerekli uyarılar yapılacaktır.
Konuyu polis baş yetkili olarak ele alıp,inceledim Rüzgar kasıtlı olarak kovalamacayı engelliyor bu yüzden 5 gün uzaklaştırılmıştır,Luchi de kasıtlı olarak sirene uymadığı için 3 gün uzaklaştırılmıştır.