LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: [POLIS] OXYG4N Kovalamacada Kafa atmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yssff2222
Nick: [POLIS] OXYG4N
Mpr(%100 Olması gerekli): 30.55 DKK .https://s4.dosya.tc/server10/jjepfj/_POLIS__OXYG4N.rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Mprde görüldüğü Gibi [POLIS] OXYG4N Şahıs Karşıdan Gelip direk Kafa attı Kafa atıtığı gibi Map Dışına düştüm -10K Ceza Yedim Paramın İade Edilmesini istiyorum Ve Böyle Adamlara Polislik Verilmemesini İstiyorum....

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Numan.Y
Nick: YBC™Numan
Öncelikle ben: Şikayetteki polisim Herkesden Özür dilerim Ben diğer polis arkadaşlar destek isteyince oraya geldim ve çarpmadan önce ben o arkadaşı kovaladım ve olay olduktan sonra paran geri atabilirim dedim beni dinlemeden forumda görüşürüz dedi ister ben suçlu olayım ister o kişi suçlu olsun ben özür diledim ve parasını geri atmamı söyledim 250k ya polislik aldım 10k daha atıyım diyorum forumda görüşürüz diyor
Yeni Polis Olmussun bi milletin nabzını ölç sen benım orda oyunumun içine ettin tüm zevkimin içine sıçtın sonra bıde bana paranı atıymı dıyorsun

Gereğinin Yapılmasını İstiyorum Çünkü Gerçekten Sinirlendim bu olayın Aynısnı ben Yapsam Banlanırdım. Dediğim Gibi gereğinin Yapılmasını ıstıyorum
Öncelikle argo kullanmana gerek yoktu ve ben senden burdada özür diliyorum önemli olan para değil ama doğru polisliğe yeni başladım önemli olan paransa ve paran zevkini kaçırıyorsa atabilirim gerçekten
Merhaba şikayet edilen kişi yeni polis olduğu için bu sefer bir işlem yapmayacağım fakat zarara uğrayan kişinin zararı en kısa zamanda karşılansın zaten şikayet edilen kişi özürünü de dilemiş fazla uzatmaya gerek yok