LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Crusie tartışma ortamına sokma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Oyunda normalce sürerken crazy4646 lakaplı admin yetkim alındı dedi admin değilim dedi geçmiş olsun dedim devam ettim bir arkadaş borcum vardı 1600 tl kalmıştı beni sürekli sıkıştırıp at adammısın ne namusunla öde gibisinden şeyler dedi dedimki eğer adminsen dalga geçiyorsan söyle adminliğim alındı dedi üstüne tahrik etti üstüne üstlük tartışma ortamına girmek istemiyorum dediğim halde uzattı yetmezmiş gibi 20 GÜN BAN ATTI biliyorum aşşağıya kendini haklı çıkaracak şeyler yazacak ama yeter benim borcum o adama 1600 tl borcum kalmış kasıp atacağım adam beni tahrik ediyor mpr almasını bilmiyorum kusura bakmayın lütfen yetkili biri ilgilensin

1 değil 2 değil yeter ama bana garezi varmış gibi davranıyor Tartışma ortamına girmek istemediğimi söyledim hala uzattı

Zaten önümüz oruç ben evde sıkılacağım zaman geçirmek için doğru düzgün birşey bulamıyorum adam tutup 20 gün ban atıyor ben evde ne yapacağım

Ayrıca durduk yere neden topu topu 8 kişinin olduğu sunucuda sabah sabah adama karışayım derdim garezim ne benim

En azından oruç olduğumda zaman geçirecek bir şey var diyordum onuda elimden aldı lütfen banım geri açılsın
Bende ordaydım ve sen adamdan borç alıyorsun ödemiyorsun bize gelip para dileniyor benden gibisinden laf sokmaya çalışıyorsun burada Laf gevezeliği yapma.
Adam senden borçunu istiyor oyalayıp duruyorsun neymiş araba alacakmıssın o zaman adamdan borç neden alıyorsun ? 1400 atıyorsun bide paran varken 1600 daha atsan o parayı 15dakika'da kasarsın zaten. neyin tripini yapıyorsun sen.
o yukarıya yazdığın palavralara kimse kolay kolay inanmayacaktır.Sunucudaki sürekli tartışma yaratmaya çalışan ve sunucudaki yetkiliye YAŞIN KADAR KONUŞ gibi bi üsluba 20 gün az olduğunu belirterek banının açılmayacağını söyleyeceğim.iyi günler