LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Ters Şeriten Gelip Kaydeye Almamak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
ilk başta farketmedim iki kere falan ismimi yazsan farkederdim capsle yazdın ben de özür dilemedim dilenecek bişey de yok vurmadım etmedim ama sen "sizleri adam edecez" gibisinden laflar da ettin sen adam olsaydın foruma onu da eklerdin hadi eyvallah
-TELLAK GANYOTÇU
onu eklerdim ama özür e bu kadar muhtaçmısın diyenden sensin bu arada vurmasan bile tersten geliyorsun adamlık kimde görüyoruz
[CSL]™YagizZ
öyle dedim ama"bi özür ya bi özür" falan dersen öyle derim kusura bakma da serverda caps açıp yazıyosun uyarmama rağmen
bu arada uyarmamamn açin ilk ismini yazdım 2. de de yazdım sonra caps i açtım gerçekten özür dilemek bu kadar zormu sen görmezsen ben açarım caps i
Mpr yi izledigim kadariyla ters şerittesin ganyotçu. Sende anlık ping olmasaydı kazaya sebebiyet verecektin. Ozür dilemek kısmında kimin ne dediğini bilmediğim için yorum yapamiyorum ama yine de ne olursa olsun bi pardon bile diyebilirdin. En küçük bir şeye tartışıp buraya gelmek biraz saçma olmuş. Aranizda halledebilirdiniz.
GEREKLİ UYARILAR YAPILACAKTIR ...