LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: ŞERİT İHLALİ ,KAZA, HASAR ÖDEMEME,SUÇLAMA
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:  S-Works'Taksici 

Nick: firatcan.98 

Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server28/elr2df/ltn...i.mpr.html

Resim: [b]https://www.dosya.tc/server28/zml8j9/lfs...I.jpg.html[/b]

Açıklama(Detaylı):Merhabalar ben şeridimde (sağ)seyir halinde iken MPR DA 3.18 den itibaren görüldüğü gibi şeridime girip vuruyo paramı ödemedi bana öde dedi ben solluyodum önüme kırdın dedi sollama sol şeritten olur mpr dan bakçam dedim ve bana dediği cevap ise resimdeki gibi"mpr yi al çeyizine sok" oldu 
gereğinin yapılmasını arz ederim

[b][b]Şikayet Eden Kişi Bilgileri[/b][/b]

Kullanıcı Adı: o.temek

[b]Nick: Tellak Ganyotçu[/b]
taksici o yol 2 kişilik değil bir şeritte 1 kişi gider hiç mi trafiğe çıkmadın ??
Şuraya yaşını yaz yanınada 5 tane sıfır at güzelim. Benim yollarda o kadar kilometrem var sen rahatına bak Wink
senin burda km varsa biz de 8 yıldır oynuyoruz Smile) since 2012
he gerçekten taksicisin tamam neden böyle sollama yaptığın belli oldu fakat bildiğini uygulamaya yansıtmıyosun kapına ceza gelince ben biliyorum şu kadar km yaptım bi yılda falan dimnlemezler zaten 2018 2019 türkiyesini yaşıyoruz oyunda
10 yasından beri lfs oynuyomuşsun. Hmm. 17 yaş
(04-05-2020, Saat: 07:50)o.temek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]he gerçekten taksicisin tamam neden böyle sollama yaptığın belli oldu fakat bildiğini uygulamaya yansıtmıyosun kapına ceza gelince ben biliyorum şu kadar km yaptım bi yılda falan dimnlemezler zaten 2018 2019 türkiyesini yaşıyoruz oyunda

Benim 3 arabama bugune kadar ödedigim cezayla yol yapılır yol. Senin o yaptıgın şöförlügü ben sol arka koltuktan yaparım. Sollamadaki arabanın üstüne kırıyorsun ondan sonra gelmiş yok oyun yok 2018 2019 anlatıyorsun. Oyunsa bu kadar moda girme akışına bıraak sen şeridinde düz git biz gerisini hallederiz. 

''he gerçekten taksicisin tamam neden böyle sollama yaptığın belli oldu'' diyorsun hayırdır senın bi sıkıntın mı var?
cezanın yol olacağı kesin sollamayı yanlış yaptıktan sonra oyunsa oyun ödeseydin parayı oyunsa atmasaydın suç
Sayfalar: 1 2