LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: REGAİP TERS
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
sanki bilerek önüne kırmışım gibi... kendimi savunmuyorum tersteyim ama mpr yi düzgün izlersen bariz üzerime kırdığını görebilirsin mause takılmaları falan boş iş onlar eski mpr leri foruma atarak ne yapmaya çalışıyorsun onu anlamış değilim ve oraya şikayetini haklı çıkmaya çalıştı olarak ters yönden bahsetmeden yazmışsın mpr de yeterli tartışma kanıtları yok delil eksikliği de var araç sağa kaymamış yetkili admin izlediğinde bariz üzerime kırdığını net bir şekilde görecektir istediğin şey hasar ise ödeyebilirim. İyi forumlar
(29-05-2020, Saat: 23:57)M.Regaip Zencir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sanki bilerek önüne kırmışım gibi... kendimi savunmuyorum tersteyim ama mpr yi düzgün izlersen bariz üzerime kırdığını görebilirsin mause takılmaları falan boş iş onlar eski mpr leri foruma atarak ne yapmaya çalışıyorsun onu anlamış değilim ve oraya şikayetini haklı çıkmaya çalıştı olarak ters yönden bahsetmeden yazmışsın mpr de yeterli tartışma kanıtları yok delil eksikliği de var araç sağa kaymamış yetkili admin izlediğinde bariz üzerime kırdığını net bir şekilde görecektir istediğin şey hasar ise ödeyebilirim. İyi forumlar
regaip fare geri çekilmiyormu sanki bilerek haksızsın kabul et hem eksende oynuyorum belki biliyorsundur
oynayış stilin beni ilgilendirmez eğer kontrol ile sıkıntıların varsa piste inme bu benim üzerime kırabileceğini savunmuyor.
(30-05-2020, Saat: 00:05)M.Regaip Zencir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oynayış stilin beni ilgilendirmez eğer kontrol ile sıkıntıların varsa piste inme bu benim üzerime kırabileceğini savunmuyor.
o anda üzerine kırmayı düşünemem eğer oynanış stillerine laf edebilecek olsaydın tersden gelmezdin
Konuyu uzatmaya gerek yok hatalı olanlara gerekli uyarı yapılacaktır