LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: OPC RAM
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
güncel
(18-06-2020, Saat: 13:59)l SunriseSoon l Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güncel
Valla bilader siz arkamıza gelince bizi sürüklerken ram olmuyor bize gelince ram diye ağlıyorsunuz çözemedim sizi ama devam edin böyle işini hakkıyla yapanlara bişey olmaz evel allah raad ol .
(18-06-2020, Saat: 15:05)sofbenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-06-2020, Saat: 13:59)l SunriseSoon l Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güncel
Valla bilader siz arkamıza gelince bizi sürüklerken ram olmuyor bize gelince ram diye ağlıyorsunuz çözemedim sizi ama devam edin böyle işini hakkıyla yapanlara bişey olmaz evel allah raad ol .
buradan atıp tutacağına koy mpr ni izleyelim bakalım yapmışmıyız ram sürükleme boş yapmakta üstünüze yok
(20-06-2020, Saat: 13:34)l SunriseSoon l Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-06-2020, Saat: 15:05)sofbenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Valla bilader siz arkamıza gelince bizi sürüklerken ram olmuyor bize gelince ram diye ağlıyorsunuz çözemedim sizi ama devam edin böyle işini hakkıyla yapanlara bişey olmaz evel allah raad ol .
buradan atıp tutacağına koy mpr ni izleyelim bakalım yapmışmıyız ram sürükleme  boş yapmakta üstünüze yok
Tamam bilader biz ram cıyız yav siz yapınca bişey olmuyor polis yapınca hemen kötü ram forum. Devam edin beklerim piste hepinizi
(21-06-2020, Saat: 18:07)sofbenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-06-2020, Saat: 13:34)l SunriseSoon l Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]buradan atıp tutacağına koy mpr ni izleyelim bakalım yapmışmıyız ram sürükleme  boş yapmakta üstünüze yok
Tamam bilader biz ram cıyız yav siz yapınca bişey olmuyor polis yapınca hemen kötü ram forum. Devam edin beklerim piste hepinizi
uzatma varsa şikayetin atarsın buraya
Merhaba şikayet edilen kişinin polisliği başka bir şikayetten dolayı polisliği geçici olarak geri alınmıştır