LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Kovalamacaya engel
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: AytacCekmen
Nick: Affet
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/hgyazqzf72k4/AytacCekme...l.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Mpr'nin sonlarına doğru kovalamacadayken tersten vuruyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi
Nick:[F20A] DOHC
Mpr de görüldüğü üzere kasten yapılmış bir olay yok LX4 kullandığım içğn koltuk ayarım daha altta kaldı, buna ek olarak horizon ayarı bende açık olduğu içün yukarıya çıkarken koltupu görsel açıdan fizik olarak biraz daha aşağıya alıyor, aynı şekilde yokuş aşağı inerkende tam tersi koltuğu yukarı çıkartıyor, kasten yapılmış bşr hareket değil zaten polis aracını görünce tepkisiz kaldığımı az çok anlarsınız yokuş çıkarken koltuğu horizon ayarı aşağı çektiği için düzlüğe çıkınca birden karşımda görünce tepki veremedim, buna ek olarak herhangi bir pursuit engelleme olayı da mevcut değil kaza ardından kişiden özür diledim fakat oralar görünmüyor mpr de, kısacası horizon ayarı ve koltuk düşüklüğünün eğim tırmanmama etkisi sonucu kısa süreli önümü göremememden dolayı yaşanmış bir olay suçlamaları tarafımca kabul etmiyorum, ek olarak özür de dilendi, şikayet açmak için açılmış bşr şikayet, admin kararı beklenebilir.
Kasıtlı olarak bir şey yapılmasa bile polis sirenimiz "250 Metre" uzaklıktan görünmeye başlıyor ekranda hatta yaklaştıkça büyüyor. Aytaç'ın kaza yaptırması kovalamacanın seyrini değiştirmiş olabilir Dohc sağlam hasar alıyor. Sireni görünce sağa çekip beklemesi gerekirdi kurallar gereğince. Gerekli işlem yapılmıştır.