LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Siyah Liste Dedektörü Zafiyeti
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Gelmesin
AF GELSİN
artı bir
Af gelirse hurdaya atılan araçların sahiplerine iadesini talep ediyorum.
LTN HALKI ÇOK GERGİN (AF GELMESİNİ) TALEP EDİYORUZ EMİRHAN BEY.
af gelsın
Af gelmeli stok yapanlar belirlenip cezalandırılmalı.
yaşanan nu talihsiz olayı kınıyor ve server halkının mağduriyetinin giderilmesini talep ediyorum. Yaptıgım araştırmalar sonucunda stok yapmayıp da magdur olan arkadaslarımızı da görüyorum ekstra olarak kendi hesabımda sürmek için aldıgım aracların garajımda durdugunu fakat getirisinin düştügünü görmek beni gercekten üzdü bu konu hakkında sevgili Emirhan Pala'dan gerekli acıklamanın gelecegini umuyor talihsiz olaya bı son verilecegini umuyorum gereginin yapılmasını arz ederim saygılarımla. #AFGELSİN
(04-09-2020, Saat: 15:36)leoeyes2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ] Birkaç para göz arkadaşların bu araçları stoklaması ile oluşan bu durumdan ben de hiç memnun değilim.Ben de af gelmesini istiyorum stoklamayanların hakkı yenir yoksa iyi forumlar.  #20GETİRİSWDEKAL
sırf bu 20 getirili araçlar için 2 tane aracımı sattım ve getirisi sattığım araçlarla aynı oldugunu görünce üzüldüm bu duruma 2 tane aracımdan oldum herneyse gereğinin yapılmasını talep ediyorum. #AFGELSİN
Sayfalar: 1 2 3