LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Regaip adminin attığı ban itiraz
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: crazy4646
Nick: KmC Regaip 

Olaya Karişanlar 
Kullanıcı Adı : ardato4154
Nick #ArdaTopal 

Olayin Zaman Ve Tarihi : 12.10.2020 16:00
Mpr Ekran Görünütüsü : https://www.dosya.tc/server31/78wlxf/YUS...R.mpr.html 

Mpr Zamanları: [b]HIZ ARTIŞI : 10:57 Dakika Normal artış değil.  14:39 Dakika Tehlikeli Sürüş Duran Adama Kasitli çarpma 15:28 Dakika Kışkırtıcı hareketler.  16:21 Geldigimi Görüp Suçlu beni düşürmeye çalişiyor ve çarpiyor 16:42 Arkadan yavaş giden araca kasıtlı çarpma 19:09 #ArdaTopal 50 Lik Yolda Hılzanip kişikritici harketler yapiyor 19:54 Sonrasi Regaipi Başlangıcını izleyin 21:57 dakikaya kadar . 21:57: Regaip benim 3 kişi oldugmuz yolu ortalamiz halde ben regaipten kaçıyorum tersteyim diye 50lik yolda regaip üstüme çarparak vuruyor.[/b]

Banın Haksız Olduğunu Düşündügünüz Sebepler: 50 Lik yolda hız sınırı aşmasi tehlikeli hareketler yapmasi bir yere işinlanip gelmesi mesela 50 metre ileri gidiyor ve sonra eski yerine geri geliyor kaza yapinca mprde var. arda topalın kışkırtıcı hareketler yapmasi. Ben Ve Kuzenim Erdem Ergeneye Kışkırtma suunucudaki kişiler sizi sevmiyoruz yazdi bunlar mpr içine gelmedi.  Benimde gücüme gitiği için CAPS Açarak konuştum sonra tartişmadan ban atildi buyrun SAYIN [LTN GARAJ]
ban para cezasına çevrilmiştir.