LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Carpıp Parasını Ödememe
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
yolda geçecek yer yok sellektör yapıyorum sağa geçiyorum önüme geçiyor sola geçiyorum o sola geç,iyor
(26-11-2020, Saat: 14:22)Aykurt22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yolda geçecek yer yok sellektör yapıyorum sağa geçiyorum önüme geçiyor sola geçiyorum o sola geç,iyor
bakarsanız dumduz gitmişim ne sola geçmişim ne sağa + carptıgın yerde solum ve sagım boş
kardeşim mprde selektör yaptığım gözüküyor o demek oluyor ki yol istiyorum sağa geçiyorum sende sağa geç,iyon sola geçiyom sola geçiyon önümü kapatıyon nasıl geçecem hala daha yol var geçer diyor
(26-11-2020, Saat: 14:29)Aykurt22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeşim mprde selektör yaptığım gözüküyor o demek oluyor ki yol istiyorum sağa geçiyorum sende sağa geç,iyon sola geçiyom sola geçiyon önümü kapatıyon nasıl geçecem hala daha yol var geçer diyor
selektör yaptıgın yerde yol tek şerit sol şerit off road yerine cikiyor , carptıgın yerde ise sagım ve solum boş . ( dahada uzatma bırak yetkililer karar versin
mpryi baştan sona kadar izle anlarsın ne yaptığını
Gerekli işlem yapılıp tarafımdan hasarın ödenmiştir.