LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Görevlerini iyi yapmadıklarına şahidim.
bende şahsen görüyorum yanlayarak geziyor Server de
yandaş spor yorumlarda online

Burada bana işlem uygulayan yetkili kimdir ? Polisliği ne kadar biliyor ? kurallarını ne kadar biliyor ? Ram nedir nasıl olur bunun açıklamasını yapabilir mi ? Ayrıca modlu adamın Çağatay adlı polisin ilk dokunmasında sekmeyipte ikinci vurmada takla atmasının sebebi crash programı olması imkansızdır. Bunun kaynağı polisin lagı yada kaçan kişinin yaptığı moddur. Burda mesele kesilen 10k 20k ceza değil yönetimin çocuklar tarafından ele alındığı yönetim kadrosunun da amatörlüğüdür.

Bu konuyla ilgilenilmesini arz değil RİCA ederim Smile

Kovalamaca iki değil üçüncü seviyedir. Log kayıtları kontrol edilebilir.
Merhaba kanıt olarak atılan video mp4 formatındadır oyunun mpr si paylaşılmalı bu şekilde karar verilemez
Bu insanlar senelerdir bu oyunu oynuyor emek veriyor çağatayın lagı var sarman da çapraz vuruyor kanıtlarınla sadece kendi işini çözmeye kalkmışsın daha detaylı bir kanıt sunmalısın. Bu konuda çağatay ve sarman haklı adminler şimdi işine gelene yardımcı olur Smile kolay gelsin
Sevgili yorum yazan arkadaşlar lütfen yönetim ile ilgili önyargılı bir konuşma sergilemeyin hatalı bir işlem varsa gereken yapılır mpr eklendiğinde incelemeyi yapacağım konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok konuyla ilgili karar yorum olarak yazılacaktır
Oyuncular arası kutuplaşmayla birlikte polisler; yetkililer(m-a) ve yönetim ile ilgili olumsuzluk yaratacak durumlara sebep olmaya başlamış. Server içerisinde ufak ama devamında huzur sağlaması için görevlendirdiğimiz kişilerin itibarsızlaşmasına sebep olacak bir durum oluşuyor. Gerekli incemeler yapıldıktan sonra konuyla alakalı açıklama yapılıp konu arşivlenecektir.
Konuya mpr eklenmediği için konu arvişe taşınmıştır