LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: sollama kavgası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet ettiğiniz kişinin bilgilerini doğru yazınız.
Peki o kadar yol boyunca arkamdan gelip tek şeride düşecegi anda sollamaya çıkmana ne demeli ? ve önceki olaydan beri beni takip ediyorsun ve o kadar yol arkamdan gelip aklı sıra peşime takılıyorsun sonra aklın sıra makas atıcaksın tek şertli yola düşünce sollmaya kalkıyorsun.çok güzel Smile

ve orda 4.  vitestesin arkama geçmelisin yol daraldıgı için beni geçip makas atmak için 3e çekip hızlanıyorsun Smile
(11-01-2021, Saat: 20:32)Sametaqa28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki o kadar yol boyunca arkamdan gelip tek şeride düşecegi anda sollamaya çıkmana ne demeli ? ve önceki olaydan beri beni takip ediyorsun ve o kadar yol arkamdan gelip aklı sıra peşime takılıyorsun sonra aklın sıra makas atıcaksın tek şertli yola düşünce sollmaya kalkıyorsun.çok güzel Smile

ve orda 4.  vitestesin arkama geçmelisin yol daraldıgı için beni geçip makas atmak için 3e çekip hızlanıyorsun Smile

hala tek şerit diyorSmile) dostum yolun sonunda şerit merit yok ayrıca yol da daralmıyorSmile