LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: LOJİSTİK YERİNİN DEĞİŞTİRİLME TALEBİ
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Öncelikle iyi günler iyi forumlar arkadaşlar , öncelikle oyun hakkında kısmına bu konuyu açma sebebim cruise sunucusu kısmında konu açma yetkimin olmamasıdır.

Bildiğiniz üzere oval de bulunan lojistik yeri değişti ve biz lojistik sahipleri yüzünden hoş karşılanmadı. Bizim yetkililerden isteğimiz lojistik yerinin daha kolay ulaşılabilir enerji ve yükümüzün hassaslığını minimalize şekilde düşüren bir yer olmasıdır.

Şu an ki lojistik yerinin ulaşımı uzun olduğu için oval de 1 tur atmak lojistik alanına girmek den daha mantıklı bir hal alıyor. Yetkililerden ricamızı dikkate almalarını temenni eder , gereğinin yapılmasını arz ederiz. İyi forumlar , iyi günler.
+
Bencede Kesinlikle Bu Konuya Katılıyorum.800TL Almak Yerine Ovalde 3 Tur Atıp Daha Fazla Para Alınıyor.Lojistik Arkadaşlara Buradan Selamlar VİP Kardeşime Özellikle Heart
Bende katılıyorum çünkü 1 loj almak yerine 3 tur atıyoruz ovalde şahsen lisans ımı açmıyorum okadar lisans ıma para verdim boşuna duruyor
+1 [Resim: YtYIpd.png]
Katılıyorum,ve ayrıca çıkarken yükümüz düşme noktasına kadar geliyor.Yük alınınca orjinal hali %18 iken çıkınca %3,%4 gibi değerlere düşüyor.
Bence yeni lojistik yeri aşağıdaki yerde olabilir. Hem ayrıca yoldan giderken direk yükümüzü alıp çıkabiliriz.

[Resim: HHRJNf.png]
Katılıyorum kesinlikle.
Kesinlikle yeri değişmesi lazım katılıyorum
yeri değiştirilip loj alma yeri depo nun icine girip ordan yukleme yapılabilir
bencede lojistik yeri değişmeli loj alıyoruz yol çok uzun olduğu için çıkana kadar loj düşme noktasına geliyor bunun içinde çoğu kişi loj lisansını kullanamıyor
Sayfalar: 1 2