LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Ban itirazı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
öncelikle selamun aleyküm
olaya bizzat şahit olan Metcan adlı admin tarafından banlandım. olayda uzatma taraftarı olmadım ve olayı uzatmadım. karşı taraf ile polemiğe girdik ve admin Metcan tarafından uyarıldık. uyarıdan sonra kendi arkadaşımıda uyarıp susmasını söyledim ve olayı kapattık sustuk. daha sonra ovale çıktım ve yemin ederim ki bilerek çarpmadım. arkadaş bana kasıtlı çarptın dedi. kasıtlı çarpmadığımı dile getirdim. daha sonrasında takım hakkında ileri geri konuştu. bu gtrlar hep böyle biriyle kavga ediyon hepsi senle uğraşıyo bilmem ne şeklinde. daha sonra Metcan admine olayı uzattığını söyledim ve işlem yapmasını rica ettim. daha sonrasında ise bizi banladı. karşı tarafın banlandığının haberini aldım fakat uzatan taraf biz olmadan bizi banladı. üstelik karşı taraf kendi hesabında oynamıyordu. oynadığı kişinin hesabı AlpBura (acer) kendisinin Maraz olduğunu söyledi ve bize atar yaptı. karşılıklı polemikten sonra sustuk. daha sonrasında takım hakkında ileri geri konuştu ve işlem yapılmasını istediğimizde biz banlandık.
Banınız açılmıştır.

.