LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Ters Şerit 04.02.21
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: "Kouki" - Gibi bir şey
Nick: berkintosh
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.mediafire.com/file/yk69smu11...S.mpr/file
Resim: Yok
Açıklama(Detaylı): Kişi ters şeritten gitmekte, ilk olarak Furkan(ER RUHLU) arkadaşımızın ekranında gözükmekte, sonrada bende gözükmektedir. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: KaaN
Nick: Winner KaaN

Not: 52. dakikadan sonra olay gerçekleşmektedir.
Merhaba,

MPR'de bahsi geçen Kouki benim. Orada senden yaptığım hatadan ötürü özür dilemek anlamında da kullanılan "Kusura bakma" tümcesinin kısaltılmış halini (kb) yazdım. Daha sonradan hem kaza ücretini hem de hatamı anlayıp özrümde bulundum. Fakat konuyu uzatıp tartışma boyutuna getirdin.

Saygılarımla,

Berk Ulutaş
(05-02-2021, Saat: 00:15)berkintosh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

MPR'de bahsi geçen Kouki benim. Orada senden yaptığım hatadan ötürü özür dilemek anlamında da kullanılan "Kusura bakma" tümcesinin kısaltılmış halini (kb) yazdım. Daha sonradan hem kaza ücretini hem de hatamı anlayıp özrümde bulundum. Fakat konuyu uzatıp tartışma boyutuna getirdin.

Saygılarımla,

Berk Ulutaş

Uzatılıcak birşey gözükmüyor oyun bu ufak şeyler adam hatasını anlamış konuyu kapatırsan iyi olur bence Kaan Kardeşim. 

Hayırlı Akşamlar Cümleten.. 
#F-16
Gerekli hasar ödemesi ve özür dilenmiş göründüğü üzere yinede gerekli uyarılar yapılacaktır iyi forumlar.