LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Polis Atakan ile anlaşmazlık
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Pitten çıktığımdan beri aracımla giderken arkadan polis takip mesafesi bırakmayarak taciz ediyor zaten pitten çıkarken ters şeritleri kullanışı da bir polis gibi sürmediğinin göstergesi ve ilerdeki virajda ben sollama yaparken gaza basıp aracı benden hızlı olduğu için hemen yetişiyor ve aramızda kaza oluyor ben ise aracım diğer userlara çarpmasın diye spec atıyorum o sırada Polis kovalamaca açmış olduğu için -10k ceza yiyorum burda kaza sebebinin ben olmadığımı hız sınırları içerisinde sollama yaparken polisin gaza basarak arabam ondan yavaş olduğu için yemen yetişip kazaya sebebiyet vermesi üzerine de kovalamaca açması yüzünden yediğim cezanın geri alınmasını talep ediyorum. Beni  sıkıştırdığı için hırs yapıp sollamak istemiş olabilirim ama bunu hız sınırları içerisinde ve sol şeritten yapıyorum kendisi ise gaza basarak bilerek kaza yaptırıyor bana üzerine bir de kovalıyor . Herkese iyi forumlar . Smile  ilgili görüntüler likde mevcuttur 
https://dosya.co/tyyri3d9shxl/polis_anla...k.mpr.html
Sağ şeridi Koruyamamak Kazaya sebebiyet Nedeniyle Arkadaşa Kovalamaca başlattım Kendisi spec atmayı tercih etti. Ekrandaki kovalama yazısını görmememesi hayret edici birşey.
(27-06-2021, Saat: 15:22)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sağ şeridi Koruyamamak Kazaya sebebiyet Nedeniyle Arkadaşa Kovalamaca başlattım Kendisi spec atmayı tercih etti. Ekrandaki kovalama yazısını görmememesi hayret edici birşey.

Seni sollarken sol şeritteydim mpr'de seni sollarken gaza bastığın ve bilerek kaza yaptırdığın da açıkca belli oluyor Seni sollarken sol şeritteydim düzgünce solluyorum daha öncesi için sağ şeridi koruyamıyor diyorsan daha önce neden kovalamaca başlatmadın?
Daralan yolda ve Göbeklerde (göbekte dönene ) daralan yolda ilse şerit kimdeyse ona yol vermen lazım burda yol vermesi gereken kişi sensin burasi cruise serveri gerçek hayata uyarlanmış Benim Bilgim budur YETKİLİLER ne düşünür onu bilmiyorum iyi forumlar : )))
(27-06-2021, Saat: 15:36)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daralan yolda ve Göbeklerde (göbekte dönene ) daralan yolda ilse şerit kimdeyse ona yol vermen lazım burda yol vermesi gereken kişi sensin burasi cruise serveri gerçek hayata uyarlanmış Benim Bilgim budur YETKİLİLER ne düşünür onu bilmiyorum iyi forumlar : )))

ben tehlikeli bir sollama yapmış olsam bile bilerek kaza yaptırmak için gaza bastığın dolayısıyla kazanın sebebinin sen olduğu çok belli ama doğru yetkililer ne der bilemeyiz
(27-06-2021, Saat: 15:37)oguzhanfq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2021, Saat: 15:36)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daralan yolda ve Göbeklerde (göbekte dönene ) daralan yolda ilse şerit kimdeyse ona yol vermen lazım burda yol vermesi gereken kişi sensin burasi cruise serveri gerçek hayata uyarlanmış Benim Bilgim budur YETKİLİLER ne düşünür onu bilmiyorum iyi forumlar : )))

ben tehlikeli bir sollama yapmış olsam bile bilerek kaza yaptırmak için gaza bastığın dolayısıyla kazanın sebebinin sen olduğu çok belli ama doğru yetkililer ne der bilemeyiz

göbeğe geliyorsun göz var nizam var nerde sollama yapılıcagını biliyorsundur eski oyuncuyum diyordun.
Gaza basmam sadece beni ilgilendirir hız sınırları içerisindeyim
(27-06-2021, Saat: 15:47)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2021, Saat: 15:37)oguzhanfq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben tehlikeli bir sollama yapmış olsam bile bilerek kaza yaptırmak için gaza bastığın dolayısıyla kazanın sebebinin sen olduğu çok belli ama doğru yetkililer ne der bilemeyiz

göbeğe geliyorsun göz var nizam var nerde sollama yapılıcagını biliyorsundur eski oyuncuyum diyordun.

madem böyle olaylara yüzeyden bakacağız gaza basmandan bi kasıt çıkmıyor madem sen bana arkadan çarpmışsın olay öyle görünüyor o zaman bunu da kabul etmen lazım
(27-06-2021, Saat: 15:56)oguzhanfq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2021, Saat: 15:47)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]göbeğe geliyorsun göz var nizam var nerde sollama yapılıcagını biliyorsundur eski oyuncuyum diyordun.

madem böyle olaylara yüzeyden bakacağız gaza basmandan bi kasıt çıkmıyor madem sen bana arkadan çarpmışsın olay öyle görünüyor o zaman bunu da kabul etmen lazım

Dikkatsiz Sürüp Önce göbeğe çarpıyorsun sonrasında kazaya sebebiyet veriyorsun, Kendi yaptıgın kazayı atlıyorsun galiba illa sağa kaçıcaksın diye birşeyde yok aynan da vardı şimdi senin de kullanmıyorsun sanırım sağ şeride atladıgına göre ben oldugunu düşünmüyorumda.
(27-06-2021, Saat: 16:00)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2021, Saat: 15:56)oguzhanfq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]madem böyle olaylara yüzeyden bakacağız gaza basmandan bi kasıt çıkmıyor madem sen bana arkadan çarpmışsın olay öyle görünüyor o zaman bunu da kabul etmen lazım

Dikkatsiz Sürüp Önce göbeğe çarpıyorsun sonrasında kazaya sebebiyet veriyorsun, Kendi yaptıgın kazayı atlıyorsun galiba illa sağa kaçıcaksın diye birşeyde yok aynan da vardı şimdi senin de kullanmıyorsun sanırım sağ şeride atladıgına göre ben oldugunu düşünmüyorumda.Sa
Mpr'yi dikkatlice izledim önce sen sağ arka çamurluğuma çarpıyorsun.
üstelik kaza yapayım diye gaza bastığın da mpr'de görünüyor
(27-06-2021, Saat: 16:07)oguzhanfq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2021, Saat: 16:00)yokko123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dikkatsiz Sürüp Önce göbeğe çarpıyorsun sonrasında kazaya sebebiyet veriyorsun, Kendi yaptıgın kazayı atlıyorsun galiba illa sağa kaçıcaksın diye birşeyde yok aynan da vardı şimdi senin de kullanmıyorsun sanırım sağ şeride atladıgına göre ben oldugunu düşünmüyorumda.Sa
Mpr'yi dikkatlice izledim önce sen sağ arka çamurluğuma çarpıyorsun.
üstelik kaza yapayım diye gaza bastığın da mpr'de görünüyor

ben mpr yi izlemedim demekki arkadan vurmuyormuşum kendin de dogruladın burda şeridime burnunu sokuyorsun olay açıklıga karıştı hem önüme kırıyorsun. hemde haklı oluyorsun : )
Sayfalar: 1 2