LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Konu yok.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Konu yok
Öncelikle duruma şöyle bi açıklık getirelim ilk başta arkadaş kendisi chase istedi ben normalde kovalamaca acmiycaktım sunucuda bir arkadaş vtech ayarıyla oynadığı için ilkden uyardım beni dinlemeyip milletle gazlamaya devam etti onun üzerin fzr ile polislik açık kovaladım üst üste kovaladım uyarılarıma ragmet devam ettiği için kovaladım vtech ayarını oynayan arkadaşa ceza keserken burak adlı şahış gelip hadi benide kovala diyerek kendi isteği üzerine bnden kendisini kovalamak istededi bende kovaladım magdem o kadar şikayetciydi kaçmasaydı hiç durmadan kaçtı benden milletin lafına gelerek gelerek yok ram yapiyosun yok bunu yapiyosun diyo çok şikayetci ise kaçmasaydı + o kadar vurmama ragmen arkadaş sadece spin attı takla attırıcı şekilde vurdum genede olmadı program açmış olabilir olmaya bilir ama o arabanın fiziğiyle bu arabanın fiziği bir değil + üstelik beni dc ye çagırması beni kendine kışkırtmasını konuşmak istemiyorum sen polislik mi yapiyosun ediyosun eksiksiz şikayet ediyor beni gereğinin yapılmasını arz eder bu konuya el atan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum .
Yok Konu