LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: Polis Şikayet! 17/12/2018
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şikayet edilen kişi bilgileri:
Nick:[POLIS]JAPON
K.adı:Mehmetgulec

Şikayet eden kişi bilgilier:
Nick:OdigoS Xeulo
K.adı:Ceaser02

Açıklama:
MPR'deki polis 4.seviyedeki kovalamacada kaza yapmamı haritadan takip edip vites küçültüyor ve ışıkların orda ters döndüğümü görünce seviyeyi 5 yapmak için MPR'de görüldüğü üzere vitesi 3'den 1'e düşürüyor ve yavaş yavaş geliyor tam yanımda ise 5.seviye yapıyor.Hatta chatte kovalamacıyı izleyenlerin polis bi gelemedi mesajlarını görmeniz mümkün.Kovalamaca sırasındaki yaptığı ramleri sürüklemeleri saymıyorum bile ilgilenecek olan admin kovalamacının başından itibaren izlerse bahsettiğim şeyi anlayacaktır.Para için polislik yapılmaz!"Mehmetgulec"in polisliğinin alınmasını talep ediyorum.

MPR:
http://dosya.co/3epq1le840ui/hatal^Tı_po...a.mpr.html

Olayın başlangıcı:7.45sn

Not:Kovalamacının başladığı saniye değildir!!
Ben belirlenen seviyeye kadar asla ram yapmadım izlerseniz görürsünüz ayrıca orda vites küçültme sebebim u yapıp geri gelme ihtimalindendir ters döndüğünü görünce gaz yapıp geliyorum ayrıca polisle kasıtlı olarak uğraşmak ban sebebidir benim bildiğim kadarıyla ve bu 1.kovalamaca değil bundan önce yakalayamadığımda da kasıtlı olarak uğraşıyordu ayrıca polise yapılan ram ne olacak yaptıklarımın arkasındayım radar kurdum diye polisle uğraşmak haklı bir sebep değil umarım mpr tamdır.
En basit bu anlattıkların etkisiz hale geldiğim halde kovalamacayı 5 yapıp arabamı bağlamayıp 5k kesmeni açıklamıyor.Para için polislik yapılmaz!!Belli ki çok içine oturmuş radardayken kalkmak zorunda kalman.