LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: FPS!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
FPS yükselten bir iki program duydum onları senin için araştırcam ayrıca Başlat>Çalıştır>cmd>ping yazınca  işine yarar  umarım bende  50 fps ile oynuyorum  alıştım artık Smile
Merhaba fps 50 lerde dolaşıyor ise ekran kartının bellek hızı düşük olmasından kaynaklanır..bir başka neden ise oyun içi ayarlarından fps sabitlemeyi kaldırıp öyle denemeni tavsiye ederim .iyi forumlar Wink
Birde oyun içinden ekran kartı bağdaştırıcını seçmeyi dene
Aynen bunlarda olabilir
Ben özet geçim aygıt yöneticisine bakılırsa bilgisayarın harici ekran kartını değil onboard cıkışını kullanıyor
çözüm için masa üstünde boş bir alanda sağ tık yapın."ati catalyst control center" kısmına tıklayın.açılan pencerede 3d ayarları-3d ayarlarının yönetilmesi kısmına gelin."tercih edilen grafik işlemci" kısmında "otomatik seçim" değilde ati'nin kartını seçerseniz ve sorun düzelmiştir.

2.ci cözüm ise
Bios'da VGA Setting'si Win7 Yap.
Doğru Sürücüyü yükle.. Ati'nin Sitesinden Driver'i indirirken. Desteklenen Modeller Listesinde Kendi Ekran Kartı Modeli Olduğundan emin. Ol. yüklenecektir

eğer bunları yaptım olmadı dersen ise gene
ati catalyt control centerı aç görüntü ayarlarına tıkla orda
performans - kalite cubuğuna benzer yer olacak onu performans yap...

benim ekran kartım nvidia ama atinin control panelindeki yerleri hatırladığım kadar söylediğim yerdeler belki ayarların yeri değişmiştir bulmaya calış.

Hemen deneyeceğim abi..
benim lapptop 2.1 ghz 2gb ram Sad ben bile 70-80 fps lerde oynuyorum.ayrıca laptop 3 senedir format yemedi.
Bilgisayara bir şey olmuş öyle bir bilgisayar 50 fps de olmaz bi araştır
Ekran kartı oyun içinden seçemiyorum. Oyunu açmadan önce sağ tıklayıp deniyorum seçmeyi yine olmuyor. FPS sabitlemeyide kaldıralı baya oldu. Çözüme ulaşamadım.
Sayfalar: 1 2