LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: DRIFTCILERE MÜCDE
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Oncelıkle selamın aleykum arkadaslar 

Drıft sunucumuzda yapılan Drıft Skor kullanımını kötüye kulllanan kısıler hakkında cezaı ıslem uygulanacaktır.

ÖRNEGİN;

Drıft layotu dısında donut yaparak (sıfır cızerek) puan kasmak , layotu ıcerısındekı dönel kavşaklarda haddınden fazla dönerek skorda bug yapmak. Arkadaslar burada sızlere cok guzel bır platforum sunuyoruz lutfen kotuye kullanmayın aksı takdırde

Tespıt edılıp ıslem yapıldıktan sonra tekrar baska bır hesapdan(mülti) gırıs yaptıgı takdırde cezası ıkıye katlanacaktır
Bu konu hakkındaki duyarlılığınız için, daha güzel ve temiz bir ortam için en iyi planları yaptığınız için teşekkür ediyorum.
(01-12-2017, Saat: 23:10)kadirbaba3884 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu konu hakkındaki duyarlılığınız için, daha güzel ve temiz bir ortam için en iyi planları yaptığınız için teşekkür ediyorum.

Rica ederiz kardeşim bizim amacımız güzel bi platform olusturmak ıstedıgımızde oyuncuların kurallar cercevesınde oynaması ilgin için tesekkurler
Güzel bir noktaya dokunmuşsun
Benim önerim kayıtlu lan bütün layotuların drift skorları sıfırlanmalı burası önemli ] ve layotlardaki boşkuklar tamamen giderilmeli
Daha sonra düzene girer
(01-12-2017, Saat: 23:27)TEGRON Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel bir noktaya dokunmuşsun
Benim önerim kayıtlu lan bütün layotuların drift skorları sıfırlanmalı burası önemli ] ve layotlardaki boşkuklar tamamen giderilmeli
Daha sonra düzene girer

Evet o zaman bız yonetıcıler servere layout eklerken eksıklerı kaparak eklerız bu sayede onlenır puan sıfırlama panelını yakında emırhan pala getırcek hersey duzene gırecek guzel bı ortam olusturucaz ınsallah
Güzel bir konuya değinmişsin kardesım. Ben serverde gördüklerimi uyarıyodum ama işlem yapılacak artık Smile
(02-12-2017, Saat: 15:43)Doğukan Koç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel bir konuya değinmişsin kardesım. Ben serverde gördüklerimi uyarıyodum ama işlem yapılacak artık Smile

Eywallah gardasım guzel saglıklı bı ortam olması dılegı ıle
Fikirlerinizin hepsini okudum hepsı gayet guzel ve hos önerıler. Bir önerimde benim olcak arkadaslar. Server ıcın kendı layout arsıvımızı cıkaralım dıye dusunuyorum. 50 tane (rakam degısebılır) secılmıs layout ve pistlerden olusan bır arsıv butun yonetıcılerın bılgısayarlarında halı hazırda olursa, hep bırlıkte kayıt eder sırasıyla kolay ve cabuk degısımler yapabılırız.
Okudugunuz ıcın tesekkurler, iyi forumlar
(03-12-2017, Saat: 14:54)Burak Basmacı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fikirlerinizin hepsini okudum hepsı gayet guzel ve hos önerıler. Bir önerimde benim olcak arkadaslar. Server ıcın kendı layout arsıvımızı cıkaralım dıye dusunuyorum. 50 tane (rakam degısebılır) secılmıs layout ve pistlerden olusan bır arsıv butun yonetıcılerın bılgısayarlarında halı hazırda olursa, hep bırlıkte kayıt eder sırasıyla kolay ve cabuk degısımler yapabılırız.
Okudugunuz ıcın tesekkurler, iyi forumlar

Bencede daha iyi olur.
Müjde* Smile
Sayfalar: 1 2