LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: LFS Full eğitim seti
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Set sadece 35 TL'dir.
Ödenme şekli banka hesabı veya kontör şeklinde olabilir.
Satın almak istiyorsanız eğer www.facebook.com/byelvnlm ile iletişime geçiniz.

Alındıktan sonra izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Eğitim seti kısa tanıtım filmi .

http://www.youtube.com/watch?v=gDTfhjjUW...e=youtu.be

Yaptığımız Aracımız.

[Resim: 25IW.jpg]

aran linkini paylaşırmısınız.
Araç öylesine yapılmıştır.linki yoktur Smile
Beklenen Geldi NihayetSmile
Ben Almak ıstiyorum Fakat Adresten Geri Bir Dönüş olmadı En yakın Zamanda bekliyorum
Araçları zaten GTA'dan uyarlamıyor musun lfs'ye ? Bide onun için para mı alacaksın ? Kendin çizmiyosun nede olsa. Yanlış anlama bu bi görüş.
ahmet kardeşim haklısın fakat Bizlerde bu tür konuları pek bilmiyoruz yani poly aşımları falan o konularda çok eksiğiz sırf onun için alıcam şahsen bedavaya gösteren olsa ne dua alır bence
Araçları GTA Dan lfs ye atmak,aracı büyütmek döndürmek,parçaları ayırmak, materyalleri dizmek, tek tek materyal oluşturmak,lfs c impten kordinat ayarlarını yapmak ve en berbat işi saatlerce dds dizmek  bunları sadece yapan bilir ve o zaman anlarsınız paraya değer oldugunu Smile
Bildiğim herşeyi videolara çekip atıyorum mesela millet te yapsın diye ama yok işte Smile
Beyler, fiyatı belli set belli. Burada pazarlık yapmaya gerek yok. Mod yapmak gerçekten zahmetli iş. ışine gelen alır işine gelmeyen almaz. Kendinizde öğrenebilirsiniz, ama senelerinizi alır. Alın bu seti günlük program ayarlayın, sizde mod yapmaya başlayın. Akı karası olmaz bu işin.

Hayırlı satışlar Boyka, emeğine sağlık. Smile
Sayfalar: 1 2 3