LFSTurkey.NET

Tam Versiyon: WTCC
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bugün bi wtcc yapmak istedi canım ve ilk soluğu ıstanbul parkta aldım sıralama turlarında sağnak yağış vardı, yarım saatlik sıralama sonucunda 6. sırada başlamak zorunda kaldım ki ilk yoğun yağmur altında yarışıyordum

ıstanbul parkta yapılan yarışlar sonrası F1 sürücüleri bu pist çok zor diyorlardı bende merak ediyordum acaba gerçekten öle zor mu diye

Arkadaş harbi zor yaa valla kör virajlar var, 2 defa  pist dışına çıktım yarışın ilerleyen saatlerinde sağnak yağış kendini güneşe bıraktı ve ben  pitstop ayarlamı yapmamıştım .. Yağmur lastikleriyle yarışmak zorun da kaldım

tabi biraz  onunda zorluğu vardı bazı virajlarda su birikintisi oluşmuş kuru yerden ıslak yere geçince e46 hemen atıyor arkası .. wtcc oynayan takım arkadaşlarıma tavsiyem sıralama turundaki havaya aldanmayın  yoksa benim gibi bariyere çarparak motor kucağınıza gelebilir ve diskalifiye olabilirsiniz  benden size söylemesi... Smile
ıyi macera olmuş Smile
ıyi macera.
nice