You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Đ•isт
Öncelikle herkese bir kez daha ''merhaba''.D-ist açılımı, Driftıstanbul dur.Live For Speed de Türkiyenin en tecrübeli ve bir o kadar uzun zamandır bu simülasyonu oynayan kişi ve kişiler tarafından kar amacı gütmeksizin kurulmuştur.Takım ruhunu kendine benimsemiş bizler Öncelik Drift olmak ile beraber Race ilede kendimizi bir çok kez kanıtlamışızdır.Profesyonel Drift adına her şey D-ist'de..!  WinkĐisт Can''

Đisт Mert

Đisт Mert jr.

Đisт Musti

Đisт Emre

Đisт Bahadır

Đisт Hasan

Đisт Çağatay
Son Düzenleme: 18-03-2013, Saat: 14:49, Düzenleyen: Emre Arslan.
LT Üye
Ynt: Đ•isт
Benimle beraber 4 arkadaşım daha takıma D-ist 'e girmiş bulunmaktayız. Smile

(Hasan Özer, Bahadır Zekioğlu, Çağatay Üven, Emre Arslan)
Peace Of Mind
Đ•isт
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.