You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yeni Üye
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: KaaN
Nick: [POLİS] KAAN 
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s5.dosya.tc/server/7lns3b/KAAN.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): İlk öncelikle mpr de 1:08:40 saniyeden izlemeye başlayın orda alp bura arakadaş kaza yapıyor ve ben duramıyorum vuruyorum sanki suç bende gibi kaan arkadaş kovalıyor bırak diyorum bırakmıyor bende sinirlenip kaçıyorum sonra 1:09:48 saniyede bana bilerek vurup deviriyor sonra sinirlenip pit atıyorum 10 k gitti ve arkadaşa ben haklıyım desemde bırakmadı.Bence polisliği anlayana kadar Yetkisi alınmalı eskisi gibi eğitim verilmeli.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Sametbqbq28 
Nick:S A M E T A Q A
Son Düzenleme: 24-02-2021, Saat: 22:23, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Özel Üye
RE: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mpr izledim dostum Polis sana spin attırmaya çalışmıyor direk öldüresiye vurmuş bence sen haklısın Ayrıca polis ram yapmış frene bassaymış keşke arkada kendi spin atınaca fren yapıyor ama sana vururken yapmıyor ilginç. yetkisi geçici süre alınmalı paranda umarım geri gelir
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Yeni Üye
RE: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Merhabalar şikayet edilen polis benim. Öncelikle bunun RAM olduğunu bilmiyorum, çoğunlukla kovalanırken ve kovalarken aynı durumdayken usulsüzce ve düşünülmeden vurdukları için buna RAM denildiğini bilmiyordum ki halen daha bazı arkadaşlarım bunun RAM olmadığını ısrar ediyor. Polisliği alalı 2 hafta oluyor, (eskiden ders varmış)bana ne yapmam gerektiğini nerelerde hangi durumda hangi cezayı ve ya uygulamayı yapmam gerektiğini öğreten biriside olmadığı için, bana yapılan ve söyleneni doğru olarak kabullendim. Para dert değil istersen atarım.

Kusurumuz olduysa özür dilerim, iyi günler!
Yaşamak güzeldir, ama onun için yaşadığın kişi senin yerine başkasını tercih edene kadar güzeldir!
                                 
[Resim: joker-smoking-monochrome-4k-ol.jpg] 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.