Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

100k çıktı 50k geldi hesaba

Konu

#1
Kullanıcı Adı: yokko123
Nick: ¢Ï¢ü¢é¢ó¢é¢ö / Atakan
Mpr:
Resim: Bu ışık savarın linki :https://i.hizliresim.com/kM5LRy.jpg
           Buda 100k çıkmasının linki : https://i.hizliresim.com/1pRD3Y.jpg
Açıklama(Detaylı): Yılbaşı kasası açıyodum 150k vardı 100k ya kasa aldım hesapta 50k kaldı ve kasayı açtım hesapta gene 100k oldu 100k yerine 50k verdi. Ve 1 aylık ışık savar çıktı oda gelmedi.
Tarih & Zaman: 20:10 / 11.12.2019
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
#2
1 Aylık Işık savarınızın dışında her şey normal - https://i.hizliresim.com/1pRD3Y.jpg Buradada atmış olduğunuz fotoğrafla bile kanıtlamışsınız. 2 tane 50k kasa almışsınız ve altında paranız yetersiz yazıyor. ve sonrasında kasayı açıp 100k kazanıyorsunuz ve paranız 105k oluyor. Paranın aktarılmama gibi bir bug durumu söz konusu değildir. 1 Aylık ışık savarınız hesabınıza tanımlanmıştır. Kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task