You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

16BURSALI1453(xgameking) Kazaya Sebebiyet + Hasar Ödememe

FearLeSs
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: xgameking

Nick: 16BURSALI1453

MPR (%100 Olması gerekli): https://s7.dosya.tc/server17/jj9o6l/xgameking.mpr.html

Açıklama(Detaylı): Kendisi 24:28:05 Süresinde kontrolünü kaybedip pit atmıyor. 24:32:00 Süresinde kaza için bana kaza yaptırıyor.24:48:00 Süresinde ise sohbete hasarımı atıyorum ve FACİA adlı kullanıcıya ödermisin diyorum sonra onun parası olmadığı için ondan değil 16BURSALI1453 kaza yaptırdığı için tüm hasarı ondan istiyorum. Sonra 25:26:50 Süresinde bana parası olmadığını söylüyor ancak ben world.lfsturkey.net'ten kullanıcı bilgisine bakıyorum ve bankasında 144k olduğunu görüyorum ve sonra 25:44:00 süresinde "O yüzden bankanda 144K var dimi" diyorum. Ve sonrasında da beni umursamıyor ve hasarımı ödemiyor.
Gerekli işlemin yapılmasını Rica Ederim 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: bestofgamer
Nick: [LOJ]FearLeSs
[Resim: 2MN9.gif]
Cruise Yetkilisi
RE: 16BURSALI1453(xgameking) Kazaya Sebebiyet + Hasar Ödememe
Kişi tarafından hasar ücreti ödenmiştir konu kilit
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.