You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2021 Yılbaşı Etkinliği

2021 Yılbaşı Etkinliği

Yeni Üye
2021 Yılbaşı Etkinliği
Kullanıcı Adı: Srcn1996
Nick: S-Works'Sercan
Açıklama(Detaylı):  Yılbaşı çorap etkinliğinde hile yaptığım gerekçesiyle biriktirdiğim çoraplar ceza olarak azaltılmış log kontrolü yapılarak tekrar gözden geçirilmesini istiyorum, ayrıca sunucu içerisindeki kullanıcıların admin abilerine şikayet yerine buraya şikayet konusu açarlarsa daha profesyonel olunabilir sağdan soldan duyma laflarla işlem yapılmaz en azından.
Tarih & Zaman: 11.12.2020
Son Düzenleme: 11-12-2020, Saat: 21:30, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Peace Of Mind
RE: 2021 Yılbaşı Etkinliği
Merhabalar,
Talebiniz işleme alınmıştır. #Konu kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Peace Of Mind
RE: 2021 Yılbaşı Etkinliği
Log incelemelerimde yetkili kişiler tarafından uyarı yapılmasına rağmen bu konunun devam etmesi üzerine bu açığı kapattık. Aslında amatör görünmemek için devam ettiren kişilerin çorap sayısını 0'a indirmek en doğru seçenek olacaktı fakat insiyatif kullanıldığından dolayı kasılan çorap adetine göre insiyatifli düşürme işlemi gerçekleştirildi. Talebinizi hoşgörü ile karşılıyoruz ve kesintili bir şekilde hesabınıza gece +70 çorap eklenecektir.
#Arşiv
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.