You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
3 Defa RAM
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: CagriGedik,Hastakurt159,EnesBey-14

Nick: [POLIS] CAGRI,[POLIS]Aschten.,[POLIS] Ege`

Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server26/4zl9fi/Pol...m.rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): 1.Ram [POLIS]Aschten. Tarafından 12.55.00 Saniyeden Sonra Yabılıyor 2.Ram 13.10.00 Saniyesinde  [POLIS] CAGRI Tarafından Yapılıyor Çağrı Burda Direk Kafadan Giriyor Bunu 2 Defa 14.01.00 Yapıyor Bodozlama Şeklinde. 3.Ram [POLIS] Ege`Tarafından Aracın Ön Kısmından Vuruyor 15.40.00 Saniyeden Sonra. Gereğinin Yapılmasını İstiyorum. İyi Oyunlar 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Numan.Y
Nick: M'NumanYBC
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: 3 Defa RAM
Düz yolda giderken üstüme gelen sendin hatalı sensin ve sen bana vurdun ben ram yapmadım...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Yaptığım Ram ın kasıtlı olmadığı mpr de bellidir zaten tekrar bakmaya gerek yok , ayrıca kasıtlı yapmadım kusura bakma dediğimide belirterek bu konuya bir daha cevap vermeme tenezzülünde bulunacağım ve aradan ayrılacağım , iyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
Şikayet edilen kişilerin polisliği başka bir şikayet üzerine geçici süreliğine alınmıştır diğer polislere uyarı verilecektir tekrarı yapıldığında burada şikayet edildiğinde polislikleri uzun süreli alınacaktır
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.