You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
999 Ban
Kullanıcı Adı: YuksL
Nick: Cihan

Olayın Zaman ve Tarihi: 19:30 - 35   17.06.2020
Mpr / Ekran Görüntüsü: Yok

Mpr Zamanları: Yok

Tam Açıklama : Oyunu Bırakmıştım .  Geri Döndüm Bugün 2. Girişim. Regaip Adlı Arkadaşımı Gördüm. Kimsiniz dedi belliki makara kukara vs. baban dedim amacım kötü birşey değildi ve 999 ban yedim. Haklımıyım tam haklı değilim o anda düşünmeden o kelimeyi söylememem lazımdı.

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: ailevi küfüre girdiğini pek düşünmüyorum. Ban sebebi ailevi küfür
Son Düzenleme: 17-06-2020, Saat: 19:40, Düzenleyen: YuksL.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: 999 Ban
makara mukara diyerek yumşatmaya çalıştığın hakaret ve banın süresiz davşan affı paketi alarak oynamaya devam edebilirsin banın açılmayacaktır iyi oyunlar.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.