You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
acer Ban İtiraz
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: acer
Nick: [POLİS]AlpBura

Olayın Zaman ve Tarihi: 24.01.2021
Mpr / Ekran Görüntüsü: https://dosya.co/k4j37pj0ytq2/KY3X_19R_8.mpr.html

Mpr Zamanları: 21:30'dan izleyebilirsiniz.
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:
21:40= Ortaç Kardeşimiz'i İzlerseniz Kendisi Bana Sol Taraftan Vurarak Takla Attırıyor Fakat Kendisi Bunu Bilerek Yapmadıgını İtiraz Ediyor Madem İtiraz Ediyorsun Neden Gaz ' a Basmaya Devam Ediyorsun.
21:50= Ortaça Chasede Olduğumu Ve Paramı Ödemesini İstedim.Ve Anlık Sinir İle ''Gerizekalı'' Diyorum.Ve Bana Ben Ne Yaptım Olm Diyor Ve Bende Ortaç ı Etiketleyerek.''SANA DİYORUM SANA'' Diyorum Ve Mesajları Kapatıyor.Ortaç ı Etiketleyerek O 10K Yı Atıcaksın Diyorum.Ve İzleyici Geçip Hiçbir Mesaj Yazmadan Oyundan Ayrılıyor.Ve Oyuna Giriyor Bende Onu Etiketleyerek ''DİSCORDA GİR ORTAÇ'' Diyorum.Ve Sanane Girmiyorum Diyor.Ve Tekrar Onu Etiketleyerek  ''Discorda Gir Ortaç'' Diyorum.Bana 10K Chase Parasını Atıyor Bende ''LAN APTAL NEDEN BENİ TAKLA ATTIRIYORSUN CHASEDEYKEN'' Diyorum.Ortaç ''Al Şunu'' Dedikten Sonra ''Olm Bak Aptal Falan'' Diyor.Bende ''Ortaç beni sinir etme boş boş vuruyorsun millete diyorum.''Beni Etiketleyip ''Banada Vurdular Ne Boş Boş Vuruyorum'' Diyor.Bende ''Chasedeyken neden takla attırıyorsun ortaç beni sıkıntınmı var ?'' Ortaç ''Evet sıkıntım var gel çöz sıkıntımı  '' Diyor Bende '' Ortaç sıkıntını dc de çözecem senin'' Diyorum.Ortaç ''Dc çağırıp ana bacımı sövecen her zamanki yaptığının işimi yapıcan'' Diyor Ve Arkasından Banlanıyoruz.

Burdan ortaça 2 kere hakarette bulundum ve 10k paramın atılmasını istedim ve ortaça dc ye gelmesini yazdım fakat ortaç farklı yerlere konu açmaya çalıştı ve bu konu gittikce uzadı ben kendi ettigim küfürlerin cezasını bu olduğunu düşünmüyorum ve atılan banın haksız oldugunu düşünüyorum banımın açılmasını istiyorum.
İyi Forumlar.
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 25-01-2021, Saat: 00:26, Düzenleyen: acer06711.
Cruise Yetkilisi
RE: acer Ban İtiraz
Banın açılmıştır , bu tarz olaylarda sakinliğinizi koruyup düzgün bir dil ile konuşmalısınız.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.