You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ADMİE SÖYLEYİP İSTEDİĞİ KİŞİYE BAN ATIRMAK (mertcan)

Yeni Üye
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: A.Furkan Efe ATCI
Nick: Winner Efe

Olayın Zaman ve Tarihi: 11.03.2020  19.00 sıraları 

Mpr / Ekran Görüntüsü: 40DK dan sonra izleyiniz 

Merhabalar KMC MERT K  yeni başlıyan Ege Gündoğdu ya MAX 30.000TL edicek arabayı 40.000TL satıp kazıklıyor Ege Gündoğdu da bana sorarak ederini sordu bende cevapladıktan sonra  >>KMC MERT K gelenlere kazık atmak nasıl birşey<< dedikten sonra S-Works'HK[LTN] ban attı >7GÜN< 4 atıcam diyip 
7 gün atıyor VE   >>>> KMC MERT K<<<< istediği kişiye ban atırıp istediği gibi konuşması Serveri Rahatsız ediyor...

ilgilenmesini istiyorum iyi akşamlar Winner Efe
NOT: E190'nın ANTİKA olduğunu bilmiyordum ORJİNAL ARABA KULANDIĞIM İÇİN BİLGİM YOK 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: ADMİE SÖYLEYİP İSTEDİĞİ KİŞİYE BAN ATIRMAK (mertcan)
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: ADMİE SÖYLEYİP İSTEDİĞİ KİŞİYE BAN ATIRMAK (mertcan)
1-İstediği için banlamadım haklı olduğu için banladım.

2-Kimseyi keyfi banlamıyorum geçmişte attığım banlara bakabilirsin. world.lfsturkey.net/banlist.php

3-Mertcan haklı olarak şikayette bulundu bende gereken işlemi yaptım.

Ban atma sebebim : Ege  isimli oyuncuya Mercedes 190E satılmış 40kya ;

-Ege yeni başlayan birisi fakat durmadan soruyor zaten senin araya kaynaman dolandırıcı diye konuşman , yeni gelenleri kazıklamayın demen yanlış.

-190E sıfırı 23k aldıktan sonra 19a düşüyor vtecle 29küsür düz 30kya geliyor aracın da satıştan kalktığını hesap edersek fazla bi rakam değil.

-Eğer buna dolandırıcılık vakası deseydik 8 9 k değeri olan hc516v satıcılarını sunucudan yollamamız gerekirdi 35 40kdan aşağı hc yok svde.

-Bir diğer ban atma sebebim ise ki ben sana bunu sunucuda da söyledim sen kimseye sen dolandırıcısın milleti kazıklıyosun diyemezsin.Sunucuda milleti kışkırtıp kimsenin adını çıkartamazsın.

-Oraya max 30 edecek arabayı 40kya verdi yazmışsın ama açıklamasını oyunda da yaptım sana aracı alması vtec ve hurda vergisi zaten 30kyı geçiyor.ARACIN SATIŞI KALKTI(190E nin satışının kalktığını bilmiyorsun madem neden bakmadan sormadan milleti kışkırtıyosun ? Önce bak bi gör neden satmış araba normalde ne ediyomuş bi gör bi bak )

-SS te de gözüktüğü gibi Ege beni dolandırdın diyor , cihanda gelmiş beni dolandırmışsın dedi arada adını çıkartmaya hakkın yok.
--------------------------------------------------------------------------------

Kısacası Mert istediği için ban atmadım ben sana sen kimseye dolandırıcı diyemezsin , milleti kışkırtamazsın. Banın açılmayacak olup 18.03.2020 tarihinde otomatik kalkacaktır.
Son Düzenleme: 11-03-2020, Saat: 22:48, Düzenleyen: hkuzucu06. (Sebep: Ek bilgi)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.