You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Admin NGU-Luchi HAKSIZ CEZA Şikayet

Yeni Üye
Merhaba İyi Geceler İyi Forumlar...

Serverda Haydar adlı arkadaşla kovalamacadaydık(k.adı tam olarak aklımda değil) 5.seviyeye gelmiş idik cezasını kestım ödemedi spec attı 5k ceza yedi sistem tarafından da 5k ceza yemiş farkında değilim benim lede bir ilgisi yok o cezanın.
Direk konuya geliyorum daha sonrasında bana 5+5k ceza kesmişssin diye söylendi durumu anlattım sıstem kesmısıdır ben kesmedım dedim zaten mpr de gorursunuz detaylı sekılde Admin ler de araya gırdı Haydar benımle konusurken uslubunu korumuyordu ama yine de alttan aldım.
Daha sonrasında dedim şikayetin varsa foruma konunu ac burda boş muhabbete gerek yok bana -KAŞAR- dedi yine de bir şey demedim sustum Admin Luchi susmam halimde foruma konunu ac demem ve adama dair bir kelime bile hakaret etmemiş olmama rağmen bana 5k ceza kesti.
  MPR Yide paylaşıyorum:
GEÇEN OLAY DAKİKALARI :BAŞLANGIÇ 8.10  BİTİŞ:19.19 http://dosya.co/c3vkxzj59lar/luchi_haks^...i.mpr.html

LÜTFEN MPR Yİ DETAYLICA DAKIKALARI ATLAMADAN İZLEYİNİZ İYİ GECELER İYİ FORUMLAR....
ADMİN HAKKINDA GEREKLİ İŞLEMİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM.
[Resim: jtmQkb]
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:49, Düzenleyen: Ataberk007.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: Admin NGU-Luchi HAKSIZ CEZA Şikayet
Admin Luchi Bilerek Kasıtlı Bişey Yapmamıştır uyarı verip NickTongueolisAtaberk KullanıcıAdı:Ataberk007 hala konuyu uzattığı için ceza kesmiştir bence burda suçlu olan bişey yok Nick:Haydar 
KullanıcıAdı:Acer isimli arkadaşa uyarı yapmıştır oda dinlemediği için ceza kesmiştir
Nick:NGU#LUCHİ
KullanıcıAdı:Batuhan061 Bence Burda Admin Suşsuzdur Gerekeni Yapmıştır İyi Günler.
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:12, Düzenleyen: batuhan demirtas.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Admin NGU-Luchi HAKSIZ CEZA Şikayet
Konuyu uzatıcak olsam haydar kardeşimiz başka porta cagırdıgında bende gıderdım veya server da uslubunu bozdugu sırada bende bozardım haksızlıgı ört pas etmeye gerek yok Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
1. fotoda etsene küfürünü demenin kışkırtma denilebilecek bir şey değil sana kışkırtmanın açılımınıda yapayım bir kimseyi, kötü bir iş yapması için yüreklendirmek. ben burada kimseyi yüreklendirmiyorum düzgün bir dille etsene küfürünü diyorum. Smile
2.foto olayın ilk başı zaten mpr de gozukur arkadaş bana sert cıkısta ben de o yuzden oyle dedım yanlış bilgilendirme yapma burada.
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:47, Düzenleyen: Ataberk007.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LTN Japonya Temsilcisi
Admin Luchi kendisine hakaretten değil münakaşa ve kışkırtmadan dolayı ceza kesmiştir nitekim bu yüzden 15 gün ban yediğimi bilirim bence gayet adaletli ve yerinde bir karar olmuş  
Herkese İyi Oyunlar   Sleepy
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Burada admine hakaret yok zaten münakaşa ortamı yaratan da tek kişi oda Haydar. Kışkırtmalık bir laf bile söylemedim.
Tamam anlıyorum takım arkadaşısınız savunma yapıyorsunuzda mantıklı savunma yapın Big Grin
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:51, Düzenleyen: Ataberk007.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ben burada yanlış bilgilendirme yapmıyorum HaydarY isimli oyuncuyuda savunmuyorum sadece kendimi savunuyorum bunu baştan söyliyim.

-Görüldüğü gibi 2. fotoğrafta ''sen niye fişeklendin noldu Big Grin'' demişsin bu kışkırtmaya giriyor tartışmaya dahil olduğununda kanıtıdır.

(Şimdi konuyu daha fazla meşgul etmeden yetkililerin sözüne bırakalım).
[Resim: AORDQz.jpg]
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:53, Düzenleyen: batuhan061.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Bende sana diyorum ki 2.foto olayın en başı orada sadece benım nededıgımı degıl HaydarY nin de yazdıklarını da atıcaksın o zaman.
1.foto olayın devamı şimdi konuyu yetkililere bırakabiliriz iyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: Admin NGU-Luchi HAKSIZ CEZA Şikayet
(05-03-2019, Saat: 23:53)Ataberk007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sana diyorum ki 2.foto olayın en başı orada sadece benım nededıgımı degıl HaydarY nin de yazdıklarını da atıcaksın o zaman.
1.foto olayın devamı şimdi konuyu yetkililere bırakabiliriz iyi forumlar.

Benim Haydarla bir işim yok Haydar beni şikayet etmemiştir beni şikayet eden nitekim sensindir Haydar'ın zaten suç işlediğini biliyorum onada cezasını kestim ama sen inkar ettiğin için senin sslerini atıyorum.

-Zaten attığım SS lerde şu olayın başı şu olayın sonu diye atmadım sıralama hatası olmuş olabilir.-
[Resim: AORDQz.jpg]
Son Düzenleme: 05-03-2019, Saat: 23:59, Düzenleyen: batuhan061.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.