You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Adminler Hakkında!

LT Üye
Adminler Hakkında!
Serverde yakın zamandır varım. Neredeyse hergün girmeye çalışıyorum ve bazı gördüğüm eksiklikler var.

Öncelikle söyleyeyim green takımıyla hiçbir sıkıntım yoktur hepsinide Severim.

Fakat greendeki bazı adminler kendilerine çeki düzen verseler iyi olur. Bırakın Serveri kendi takımındaki adamlara bile yardım etmiyorlar. Bu arkadaşların orda bulunma sebeblerinden biriside adminlik. Bu adminlik şifresiyle servere girdikleri için bunuda yapmaları lazım. !Yetkililer de isimleri admin olarak geçiyor ve online yazıyorlar. Fakat neredeyse çoğu adminimiz yardım etmekten kaçınıyorlar. Sözüm RSP İbrahim arkadaşımıza değil. Layığıyla yapıyor adminliğini. Fakat öteki adminlerimizde bir boşlama gördüm. Kendi aralarında yanlamacalar falan yapabilirler fakat serverde 2 admin varken bile bir arkadaşımız yardım istediğinde yardım etmeye eriniyorlar.

E tabi diyebilirsiniz Ya bu adamlar her gün her saat nasıl ilgilensinler onlarda insan. Doğru söylüyorsunuz. Servere girerken bi admin şifre girme ekranı var. Oraya şifre yazmayarak veya sonuna nokta koyarak girebilirler ve bu şekilde admin değilde normal oyuncu olarak oynayabilirler. Ruh halleri bozuksa 10dk girip çıkacaksa falan bu kodu kullanmalarına gerek diye tahmin ediyorum.

Bilemiyorum belki adminlik parayla olduğu içinde böyle şeylerin olduğu normal olabilir. Adminliği sadece layığıyla yapacak arkadaşlar admin olurlarsa sevinirim. Tabikide benim haddimede değil ama.

Şimdiden Teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
RE: Adminler Hakkında!
Doğru hergün NErdeseyse karşılaşıyoruz bu durumla ilgilenmemekle ceki düzen verilmesini isterim
destekliyorum !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: Adminler Hakkında!
Konu ve ilginiz için teşekkürler. Adminler toplantısında bir çok şeyin konuşulup düzeliceğinden eminim. Sunucularımız birleştiğinden beridir bir toplantı yapmaya vaktimiz olmadığından dolayı bağzı adminlerin yanlış işlem uygulama, ilgilenmeme gibi problemleri olması normaldir. Toplantıda çözüleceğini umuyorum ilginiz için teşekkürler!!!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.