You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

afk durumdayken vurma

afk durumdayken vurma

06 Başkent
afk durumdayken vurma
Şikayet edilen kişi bilgileri

kullanıcı adı: keremcemmert

nick: legal kegn

mpr:https://s2.dosya.tc/server14/687uzo/mpr_vurma.mpr.html (13.25.00'dan itibaren)

açıklama: ben afk durumdayken vurmuş. Oyuna döndüğümde gördüm. Mprden baktım. Pardon demesi yeterli olurdu hasar istemezdim ama vurduktan sonra direk çıkmış. Hesap detaylarından baktım hasar ödemesi de olmamış. sebepsiz vurup gitmesinden şikayetçiyim.


şikayet eden kişi bilgileri:

kullanıcı adı: emrecan0625

nick: TYPE-R
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 08-01-2021, Saat: 16:02, Düzenleyen: emrecanxx.
Yeni Üye
RE: afk durumdayken vurma
[font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]İlk öncelikle kusura bakmayın mpr de de görüldüğü gibi virajı alırken araba düm düz gidiyo o sırada bilgisayarımda bir hata ile karşılaştım ve bilgisayarım dondu sonrada kimseye çarpmamak adına oyuna kapattım ama ne yazık ki size çarpmışım.[/font][font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]İyi günler.[/font]
Cruise Yetkilisi
RE: afk durumdayken vurma
Arkadaşımızın bilgisayarı problemli olduğu için sık sık böyle olaylarla karşılaşabiliyoruz. Arkadaşımız forum üzerinden özrünü dileyip oyun içerisinden hasarı ödemiş ve gerekli uyarıları almıştır. İyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.